Nový podvod si vzal do reklamy Kate Winsletovou z Titaniku a Elona Muska do “týmu”

Kate Winsletová, podvod, bitcoin, scam, krypto, musk

Podvodníci v kryptosvětě udělají cokoli, aby z vás vylákali peníze. Nový podvod zneužil tvář Kate Winsletové do své reklamy a tvrdí, že ho založil Elon Musk.

Podvod zneužil jméno oskarové herečky a známého miliardáře

Filmová hvězda Kate Winsletová, kterou znáte z filmu Titanik, byla umístěna na podvodnou reklamu, která uvádí, že herečka profitovala z „mezery v bohatství.“ Podvod typu “zbohatni rychle” tvrdí, že investoři budou mít štěstí. Oskarová herečka byla varována anglickými médii, že její tvář byla použita k propagaci „bitcoinových podvodů.”

“Upozornili jsme ji na příspěvky citující vymyšlený BBC zpravodajský rozhovor, ve kterém vypadá, že tlačí lidi, aby investovali 300 liber obchodováním kryptoměny – digitálních peněz – zvaných Bitcoin Code.”

Podvod, který zneužívá a poškozuje také jméno Bitcoinu, vložil do úst herečky z Titaniku tato slova:

“Právě teď je můj producent peněz No1 nový program pro obchodování s kryptoměnami s názvem Bitcoinový kód. Je to ta největší příležitost, jakou jsem za celý život viděla, abych rychle vybudovala malé jmění.“

Reklama dále pokračuje výzvou k zaplacení 300 anglických liber. Po jejich “investování” uživatelé mají zaplatit ještě 50, celkem tedy něco přes 10 tisíc korun. Samozřejmě je třeba konat rychle, protože “příležitost” nebude trvat dlouho. Ve skutečnosti pochopitelně všichni, kdo se nechají napálit, o své peníze přijdou.

Advertisement

Reklama je součástí falešné bitcoinové investiční platformy Bitcoinový kód. Podvod, který slibuje 4 000% návratnost investic, údajně (údajně!) spustil technologický podnikatel Elon Musk.

TIP:

Bezpečnost | Důležitá pravidla při nákupu a hodlování kryptoměn

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.