Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Odlivy z Coinbase právě vyvrcholily nejnižší držbou BTC od roku 2015! Miliarda USD odtekla o víkendu: CryptoQuant

Podle on-chain platformy CryptoQuant množství bitcoinů zákazníků ve správě kryptoburzy Coinbase kleslo na nejnižší úroveň za devět let, protože uživatelé přesunuli značnou část svých držeb ven z platformy.

Zvýšené bitcoinové odlivy z kryptoměnových burz jsou fenoménem tohoto cyklu. Výběry mohou znamenat jak přesun k DeFi nástrojům a fondům, jako je ETF, tak i nárůst zájmu o vlastní správu, což je jediná pravá forma hodlování Bitcoinu.

Zpráva datové společnosti CryptoQuant uvádí, že velryby z Coinbase o víkendu vybraly 18 000 bitcoinů hodnotě téměř 1 miliardy dolarů. Výběrové transakce se pohybovaly v hodnotách od 45 milionů do 171 milionů dolarů.

Jak ukazuje následující graf, síla tohoto bezmála “bank runu” byla pro letošní rok bezprecedentní.

Odliv bitcoinů z kryptoburz je obecně považován za bullish znamení, protože k prodeji je méně BTC. Je také podporován iniciativami, které vyzývají investory, aby příliš nedůvěřovali centralizovaným platformám, které mohou prodělat hack, nebo selhat jiným způsobem, a aby se raději rozhodli držet své privátní klíče ve vlastní správě.

Podle některých odhadů by však nadměrné převody z Coinbase mohly jít k jinému správci, nebo jsou jednoduše výsledkem nějaké interní konsolidace vstupů a tvorby nových peněženek. Tyto zvěsti závěry CryptoQuant rozporují s tím, že se možná nejedná o individuální výběry.

Další:

Michaël van de Poppe říká, že Bitcoin před korekcí vzlétne na 58 tisíc USD, ale výrazně ho překoná DeFi

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *