Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Odpočinek na předpis | Zítra překonáš své ATH

Venku je krásně, pojďme si tedy dát odpočinkový den, nechat kurzy a grafy chvíli být. Jako hodler, který denně sleduje kryptoměny, potřebuji tyto odpočinkové dny. Mám připravený nějaký kapitál, za který bych rád něco přikoupil, pokud by cena ještě trochu klesla. Ale mám už taky něco nakoupeno, takže se nemusím stresovat.

Odpočinek od grafů

Hodler musí umět zachovat klid za všech okolností. Někdo to možná řeší tak, že grafy vůbec nesleduje. Jsou hodleři, kteří kryptoměny nechají několik let na ležet peněžence. Téměř zapomenou, že něco vlastní. I tak se k tomu dá přistoupit, ale já jsem si zvolil jinou cestu.

Zajímám se, čtu články, sleduji videa. Včera jsme na Hodlerovi měli první Krypto Zprávy. Máme týdeník HODL. Informujeme o zajímavých novinkách. Dalo by se říct, že doslova žijeme kryptoměny. Jsme s nimi denně a denně sledujeme, co je nového. Přesto se však stále řídíme svojí dlouhodobou strategií. Občas je třeba vypnout.

Odpočinek na předpis

Proto bych ti dnes rád předepsal odpočinek. Ber to jako doporučení nezávislého hodlera. Je úžasné, že dokážeme jet na této „horské dráze” a nemáme závrať. Nepociťujeme potřebu prodat, když zbytek trhu p anikaří. Nenecháme se oblbnout FUDem a nedarujeme své Bitcoiny pod cenou.

To vše z nás dělá hodlery. Jsme tu proto, že věříme kryptoměnám. Máme disciplínu, umíme vydržet dlouhé měsíce a roky. Neukolébá nás pohyb do strany a neprodáme po prvním náznaku růstu. Nejsme tu proto, abychom prohráli. My jsme si přišli pro výhru.

Musíme dodržovat i určitá pravidla. Jedním z nich je právě odpočinek. Potřebujeme minimálně jeden den v týdnu na regeneraci. To je principem těchto odpočinkových článků. Připomínají nám, že odpočinek je důležitý. Na světě existují i jiné věci než kryptoměny a přestože do nich vkládáme nemalé částky a naděje, a možná právě proto, ten odpočinek jednoduše potřebujeme.

Mysli na to, co dobrého vykonáš

Dnes bych vám rád navrhl toto. Zkuste si nyní představit, že Bitcoin dosáhl 100, 200, možná 300 tisíc dolarů a z vás jsou rázem boháči. Co dobrého uděláte pro svět? Nemůžeme přece myslet je na sebe. Musíme mít i určitý vyšší cíl. Může být klidně skromný, ale něco bychom udělat mohli.

Bitcoin vznikl, aby pomohl lidem. Je tu, jako odpověď na naše ekonomické problémy. Pokud ti Satoshi Nakamoto jednou umožní být velkým boháčem, možná bys mohl také ty někomu pomoci. Napiš mi do komentářů, nebo do fb skupiny, co bys právě ty rád udělal (udělala).

Závěr

Odpočinek na předpis je jedna z důležitých součástek tohoto webu. Je to dílek, který přesně zapadá do naší skládačky. Do pravidel, na kterých je Hodler založen. Je to princip, podobný grafům i přírodním zákonům. Dnes půjde tvůj zájem a práce na svých znalostech o kryptoměnách prudce dolů. Nabereš sílu a zítra překonáš své ATH.

 

-Kytka (fb stránka, steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *