Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

PlanB předpovídá nové cenové maximum Bitcoinu již na podzim a říká, že BTC nepůjde pod 31 000 USD

Notoricky známý kryptoměnový tržní analytik PlanB předpovídá časovou osu pro rally na nová historická cenová maxima Bitcoinu. ATH se podle něj dočkáte již na podzim letošního roku 2024.

PlanB svým téměř 98 tisícům odběratelů na YouTube vzkázal, že BTC pravděpodobně nikdy neklesne pod 31 000. Tento předpoklad minimální ceny Bitcoinu opírá o podporu 200týdenního klouzavého průměru.

Historicky, když se Bitcoin odchyluje od linie klouzavého průměru, neklesne pod tuto hranici, takže by to mohlo znamenat – nikoli záruku – ale mohlo by to znamenat, a je to také můj názor, že znovu neklesneme pod 31 000 $. Momentálně je to taková podlaha.

Pěkné je, že tato spodní hranice stoupá, protože jak můžete vidět, 200týdenní klouzavý průměr neustále stoupá, takže příští měsíc to nebude 31 000 $, ale může to být 32 000 nebo 35 000 $.

Analytik o minimální ceně BTC psal také na X, kde uvedl, že Bitcoin už pravděpodobně nikdy nebude stát 31 tisíc dolarů či méně. Dále uvedl:

Bitcoin vypadá silně 💪RSI 62.

PlanB dále říká, že top kryptoaktivum podle tržní kapitalizace pravděpodobně zaznamená nové historické maximum již na podzim, resp. ve 4. čtvrtletí tohoto roku.

Po 90 % [oranžové tečky] vždy následuje 100 % [červené tečky], nové historické maximum. Takže to znamená, že podle mého názoru uvidíme další historické maximum před dalším krachem, a to je obvykle šest měsíců po halvingu, takže v říjnu tohoto roku bychom mohli vidět nové maximum všech dob.

Bitcoin se aktuálně obchoduje za 43 081 USD, zatímco současné historické maximum je na ceně cca 69 tisíc dolarů.

Další:

Přítok 151 000 BTC! I navzdory drsným odlivům z GBTC zůstane lednová bilance bitcoinových ETF kladná

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *