Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Z bezpečnostní schránky Wells Fargo zmizelo 4 000 dolarů, banka klienta neodškodnila, dokud neoslovil FOX6 News

Teprve po zveřejnění své ztráty v médiích se klient banky Wells Fargo domohl odškodnění poté, co mu údajně banka ztratila cca 93 tisíc korun uložených v bezpečnostní schránce.

Zákazník Wells Fargo říká, že byl v šoku, když zjistil, že z jeho bezpečnostní schránky bylo odcizeno 4 000 dolarů v hotovosti a banka odmítla peníze vrátit.

Jeffrey Temmer se o svůj příběh podělil s novináři FOX6 News z Milwaukee, kde uvedl:

Byly z toho mizerné Vánoce… Ležel jsem týden v depresi.

Podle Temmera byla klíčová dírka bezpečnostní schránky zřejmě odvrtána a obsah odcizen. Manažerka, se kterou situaci řešil, byla stejně šokovaná, jako on sám, říká a dodává:

Vrátili jsme se k jejímu stolu a ona se chystala provést nějaké vyšetřování… Mám schránku roky a schovávám tam jen peníze, na které nechci sahat, pokud opravdu nemusím.

Po nehezkém objevu říká, že dva měsíce on a jeho rodina bezvýsledně žádali Wellse Farga o vrácení peněz. Banka chtěla podepsané místopřísežné prohlášení a policejní zprávu, kterou Temmer nemohl získat, protože případ byl stále otevřený.

Den poté, co Wells Fargo kontaktoval zpravodajský tým, banka otáčí o 180 stupňů. Muž z Wisconsinu obdržel telefonát z banky, který mu slíbil plnou náhradu. Navíc dostal 500 dolarů nad původní částku jako odškodnění za způsobené potíže.

Banka také vydala prohlášení:.

Přezkoumali jsme fakta případu a pracujeme se zákazníkem na návratu obsahu bezpečnostní schránky. Upřímně se omlouváme našemu zákazníkovi, že naše komunikace v této záležitosti a řešení neproběhly dříve.

Další:

Německé úřady zabavily cca 50 tisíc bitcoinů v rámci vyšetřování údajných pirátských webů z roku 2013

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *