Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Pražská konference Bitcoin do firem 30. 4. neproběhne, neprodalo se dost vstupenek

Pořadatelé bitcoinovou událost zrušili z důvodu nízkého zájmu. Na konferenci plánované na konec dubna v pražském hotelu Aquapalace měli lidé z kryptosvěta a odborníci na právo, ekonomii a daně radit firmám.

TIP: Kdo měl vystoupit na dubnové bitcoinové konferenci v Praze pro firmy

Bitcoin do firem se ruší

Pořadatelé konfrence nám sdělili, že se celodenní seminář Bitcoin do firem 2022 bohužel ruší. Akce měla být určena pro české a slovenské firmy, které uvažují o nákupu Bitcoinu. Nejznámější takovou společností ve světě, která si prevděpodobně nechala někým poradit, je Tesla.

Muskovu elektromobilku k nákupu bitcoinů za 1,5 miliardy dolarů inspiroval Michael Saylor, CEO Microstrategy. Těmto firmám to smysl dává a množství BTC v jejich rozvahách je ohromné.

V České republice měla proběhnout akce, kde by se firmy mohly naučit něco o Bitcoinu a třeba i pochopit, proč to Tesla a další společnosti dělají. Dle oznámení, které pořadatelé poslali, nebyl dostatečný zájem, aby se akce mohla uskutečnit. Uvedli:

Děkujeme za spolupráci na propagaci konference, ale bohužel se nám nepodařilo prodat požadovaný počet vstupenek, proto jsme se s kolegy rozhodli konferenci zrušit a účastníkům vrátit peníze. S adopcí Bitcoinu do firem ale skončit nechceme a pokud by jsme podobnou akci znovu pořádali, určitě se pokusíme znovu navázat kontakt.”

Je rozhodnutí definitivní?

Jelikož do původně stanoveného termínu ještě zbývá 18 dní, KryptoHodler se snažil zjistit, zda v případě naplnění kapacit může být akce obnovena. Pořadatelé nám odpověděli:

„Už jsme začali všechny informovat. Hotel, speakery, účastníky, mediální partnery. Musel by se stát zázrak a museli by jsme najednou prodat 20-30 vstupenek.”

No, pokud tedy vlastníte firmu nebo pracujete pro společnost, která měla zájem se zúčastnit, ale plánovali jste nakoupit vstupenky na poslední chvíli, můžete mít poslední možnost akci zachránit.

V současnoé chvíli však vše nasvědčuje tomu, že v Česku a na Slovensku není ve firmách takový zájem o BTC, v jaký pořadatelé konference doufali.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *