Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin opět padá, tradeři opět panikaří: Hodleři trpělivě hodlují

Cena Bitcoinu vytvořila další “vlnku” a tradeři opět panikaří.

Obchodníci bez strategie jsou zase vyděšení

Dnes opět všichni chtějí číst článek o tom, že se Bitcoin prudce propadl a věřit, že někdo bude vědět, co bude dále. Hodleři nepotřebují vědět, co bude zítra následovat na trhu s Bitcoinem.

Jako hodler nakupujete, když je BTC dole a o případných ziscích přemýšlíte až v době, kdy máte výrazné zhodnocení. Můžete mít velké zhodnocení jen když příjmete fakt, že podstupujete velké riziko a pokud neustojíte 15% propad vašeho portfolia, nemůžete zažít 150% zhodnocení.

Bitcoin se včera kolem poledne začal propadat a po propadu pod 42 tisíc dolarů se sesypal až na cca 39 400 USD. Přišlo to krátce poté, co ostře sledovaný krypto stratég DonAlt predikoval korekci na 33 tisíc, kterou podle nej odstartoval neúspěch při průrazu nad 47 000 $.

Za zmínku stojí, že Dailyhodl, který tuto analýzu včera zveřejnil, označil případný pád na zmiňovaný bearish target za hlubokou korekci. Ve skutečnosti lze stěží hovořit o korekci, protože nedošlo k žádnému signifikantnímu růstu, ze kterého by byl vytvořen korekční propad.

Ve skutečnosti vidíme jen další volatilní vlnku vykreslující krátkodobý růst a následný pokles zpět zhruba na stejné úrovně. Nevidím důvod, proč tomu v rámci dlouhodobého investování a hodlování připisovat jakoukoli větší váhu. Pro trading ano, pro HODL určitě ne.

Na grafu výše vidíte můj pohled na aktuální situaci. Dokud budeme v tomto mega trendovém kanále, v zásadě se nic nemění. Dokonce ani krátkodobý výlet na jednu nebo druhou stranu by nutně nemusel znamenat změnu.

Teoreticky bychom se tedy příští měsíce resp. až roky mohli nadále “plácat” zhruba mezi těmito dvěmi paralelními liniemi. Pokud by k tomu došlo, užijeme si ještě hodně volatility oběma směry. To platí i vzhledem k nevídanému rozměru této struktury na trhu s hlavní kryptoměnou.

Hodleři, vidíte to také? Já bych řekl, že to vypadá jako parádní horská dráha. Část je za námi, další se rýsuje na obzoru. A vaší úlohou se zdá být, abyste ze svého sedadla nevyletěli ven při první příležitosti.

TIP: Návod | Burza Coinbase (Pro, Earn) Kompletní info, jak založit, bonus, poplatky, nákup kryptoměn

Závěr

legendy, hodleři, meme, horská, pouť, kolotoč, pád, křik, klid

Chce to klid. Ani ten největší propad není nekonečný a nic není tak špatné, jak se na první pohled zdá. Panikařící tradeři a veškerý “křik” kolem tu byl, je a bude i nadále a pokaždé tím můžete projít se stejným mindsetem a zdrženlivým odstupem.

Varování: Všechna historická data jsou čistě náhodná a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny představují značné riziko ztráty a proto by je nikdo neměl kupovat ani používat.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *