Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny Etherea: Objem obchodů ETH vyskočil na 18 miliard dolarů. Může ETH předstihnout BTC?

Cena etherea (ETH) klesla o 3 % během posledních 24 hodin a dosáhla hodnoty 3 550 dolarů ve stejný den, kdy celý trh s kryptoměnami zaznamenal nárůst o 0,5 %. To ve výsledku znamená, že ethereum za týden přidalo 7,6 %, ale za měsíc ztratilo více než 12 %. Co se týče meziročního přírůstku, největší altcoin trhu je na tom za poslední rok o 89 % lépe. V posledních dvou dnech jsme zaznamenali povzbudivý nárůst objemu obchodů ETH, přičemž se zvýšil z nedělních přibližně 8,6 miliardy dolarů na téměř 18 miliard dolarů dnes. To naznačuje, že se kryptoměna může chystat na velký pohyb v nadcházejících dnech, což by mohlo úzce souviset s blížícím se halvingem Bitcoinu.

Reklamní článek*

Predikce ceny Etherea: Objem obchodů ETH vyskočil na 18 miliard dolarů – může ETH předstihnout BTC?

Graf ETH naznačuje, že zotavení je za rohem, přičemž technické indikátory dnes vykazují určitou úroveň zlepšení. Po nedávném prudkém poklesu 30denní průměr (oranžová linie) zpomalil ve svém sestupu a může být blízko vyrovnání, což by mohlo  signalizovat návrat k růstu.

Predikce ceny pro ethereum

Podobně, Index relativní síly ETH (fialová linie) vzrostl z včerejších 30 na dnešních přibližně 45, což naznačuje, že kryptoměna znovu nabírá na dynamice, která by ji mohla opět posunout vzhůru. Povzbuzující v tomto ohledu je, že úroveň podpory (zelená linie) se v posledním týdnu zvýšila, což naznačuje, že k odrazu potenciálně dojde během několika dní.

To je také to, co můžeme vyvodit z výše zmíněného obchodního objemu, který se za pár dní více než zdvojnásobil. Hlavním důvodem je především to, že velcí obchodníci prodávají. Je však povzbuzující, že ETH může ustát poměrně velký skok v prodeji, aniž by jeho cena příliš klesla.

A s ohledem na blízkou i vzdálenější budoucnost vypadá situace ETH velmi pozitivně. Nejenže bude také těžit bude z potenciálního bull runu po halvingu Bitcoinu, ale stále existuje možnost schválení spotových Ethereum ETF. Pokud by byly schváleny, tyto ETF by výrazně posunuly cenu etheru, stejně jako spotové bitcoinové ETF posunuly cenu BTC.

Když to spojíme se silnými fundamenty sítě Ethereum, která stále tvoří více než polovinu trhu DeFi z hlediska TVL, pravděpodobně zanedlouho uvidíme velký růst ETH. Kryptoměna by tak mohla dosáhnout 4 000 dolarů v následujících týdnech a 5 000 dolarů ve druhé polovině roku.

Alternativa k ETH s růstovým potenciálem

Jako druhá největší kryptoměna na trhu podle tržní kapitalizace může být Ethereum pro některé příliš etablované, s menší pravděpodobností dramatických růstů. Pro větší zisky by obchodníci mohli zvážit diverzifikaci části svého portfolia do low cap altcoinů, včetně nových tokenů, které jsou ve fázi předprodeje.

Tokeny v předprodeji často generují významnou dynamiku na cestě k zalistování na burzách, kde mohou pozoruhodně vzrůst. Jednou takovou kryptoměnou, u které se to pravděpodobně stane, je 5th Scape (5SCAPE), nadcházející decentralizovaná VR herní platforma. Projekt 5th Scape zahájil svůj předprodej před několika týdny a k dnešnímu dni získal již více než 5 milionů dolarů.

5th Scape se odlišuje svojí užitečností a velmi silným konceptem. Projekt běží na blockchainu Ethereum a jeho cílem je spustit v následujících týdnech platformu, která nabídne zajímavou škálu her. Mezi tyto hry patří online bojová hra Cage Conquest, závodní hra Thrust Hunter a fotbalový titul Immersive Kickoff.

Všechny tyto hry budou pro více hráčů, přičemž 5th Scape uvede na trh také svůj vlastní VR headset a ergonomické herní křeslo. V rámci ekosystému bude nativní token 5SCAPE sloužit jako prostředek ke vstupu na platformu 5th Scape a k platbě za různé služby a produkty. Celkový počet tokenů je stanoven 5,21 miliardy 5SCAPE , přičemž cílem předprodeje je získat 15 milionů dolarů.

Pokud vás projekt zaujal, můžete se zapojit do předprodeje návštěvou oficiálních webových stránek 5th Scape, kde jeden token 5SCAPE stojí 0,00327 USD. Jako platební metody jsou přijímány ETH, MATIC, BNB, USDT nebo platební karta. Jakmile budou tokeny po skončení prodeje uvolněny, držitelé je budou moci stakovat a vydělávat si tak pasivní příjem. Všechny výše zmíněné faktory činí z 5th Scape zajímavou investiční příležitost, kterou stojí za to sledovat.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *