Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny Solana: SOL vzrostl nad 150 USD, je na obzoru nové ATH?

SOL v posledních 24 hodinách zaznamenal mírný pokles poté, co se dostal opět nad úroveň 150 USD. Solana se v době psaní tohoto článku obchoduje za 155 USD, přičemž za týden zaznamenala nárůst o 14,62 %. Avšak za posledních 30 dní je stále o 11 % níže, ačkoliv za rok vykázala pozoruhodný nárůst o více než 600 %. To ukazuje, jak silný byl SOL v posledních měsících, a s nadějnou střednědobou a dlouhodobou dynamikou by mohl snadno dosáhnout v blízké budoucnosti nového meziročního maxima.

*Reklamní článek

Predikce ceny Solana: SOL vzrostl nad 150 USD, je na obzoru nové ATH?

Při pohledu na graf níže, můžeme vidět, že SOL je momentálně skutečně ve výborné kondici, když indikátory nadále signalizují růst. Po dnešním ranním poklesu se Index relativní síly SOL (fialová linie) právě dostal nad 50 a zdá se, že je připraven na další vzestup směrem k 70.

Podobně se chová také 30denní průměr SOL (oranžová linie), který se před několika dny dostal nad 200denní (modrá linie) a stále má prostor pro další růst. Dalším býčím signálem je, že úrovně odporu (červená linie) a podpory (zelená linie) nejen že rostou, ale také se k sobě stále přibližují. To by mohlo naznačovat, že velký skok není příliš daleko, přičemž objem obchodů Solany aktuálně dosahuje zdravých 3,2 miliardy dolarů.

Nicméně existují známky, že velryby stále prodávají, což znamená, že cena Solany může ještě jednou nebo dvakrát klesnout, než uvidíme masivnější odraz.

To, že Solana i širší trh jsou nyní trochu nestabilní, není až tak překvapivé, vzhledem k tomu, že halving Bitcoinu vyvolal tlak na těžaře. Jsme také uprostřed nejistého období z hlediska makroekonomiky, nejnovější zprávy naznačují, že Federální rezervní systém může odložit své očekávané snížení úrokových sazeb

.

Přesto tato snížení dříve nebo později přijdou, zatímco poslední halving Bitcoinu – pokud nám historie může sloužit jako vodítko – postupně zvýší poptávku. To pomůže také ceně Solany vrátit se k růstovému trendu, přičemž zůstává jednou z nejsilnějších kryptoměn z hlediska svých fundamentů.

Celková uzamčená hodnota aktiv na blockchainu Solana aktuálně činí 4 miliardy dolarů, což je nárůst o více než 800 % od listopadu. Důvodem je, že roste poptávka po meme coinech a NFT běžících na tomto blockchainu.

Tyto trendy pravděpodobně posunou cenu SOL výše, potenciálně až na 300 dolarů ve čtvrtém čtvrtletí roku.

Nový meme coin s příslibem nadprůměrných zisků

Ačkoli je Solana jedním z nejsilnějších a nejzavedenějších altcoinů na trhu, mnoho obchodníků by mohlo chtít diverzifikovat do novějších tokenů s nižší tržní kapitalizací. To může maximalizovat expozici vůči potenciálním ziskům, přičemž několik velmi slibných tokenů je právě nabízeno v předprodejích. Například Slothana (SLOTH) je Solana meme coin, který ve své velmi populární fundraisingové kampani získal více než 10 milionů dolarů během několika málo týdnů.

Předprodej SLOTH skončí za necelých pět dní, přičemž rychlost, s jakou projekt získal více než 10 milionů dolarů, naznačuje, že by token mohl mít velký úspěch po zalistování na burzy. Nejen že přišel v době, kdy je poptávka po Solana meme coinech na vrcholu, ale také se mu podařilo vybudovat již slušně velkou komunitu.

Oficiální účet Slothana na X nyní dosahuje přes 24 000 sledujících, což napovídá, že investoři oceňují hravé využití memů s lenochodem a chytrý marketing tokenu.

Aby se investoři mohli zapojit do předprodeje tokenu, stačí, když navštíví oficiální webové stránky Slothana, kde mohou zakoupit tolik SLOTH, kolik chtějí, v kurzu 1 SOL za 10 000 SLOTH. Po ukončení prodeje následuje airdrop tokenu, poté bude zalistován na několika obchodních platformách, přičemž dosavadní dynamika naznačuje, že by poté mohl prudce vzrůst.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *