Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Překonal Bitcoin v celkové tržní kapitalizaci: Toilet Paper Token (TPT) je vyhledáván nejen americkými domácnostmi

Kryptonadšenci jsou tímto vývojem velmi zaskočeni. Očekávali bychom, že když už nějaký altcoin překoná BTC, bude to pravděpodobně Ethereum, možná XRP… Pandemie COVID-19 však učinila z toaletního papíru nedostatkovou komoditou, těšící se extrémně vysoké poptávce. Jeho vyprodaní v USA i po celém světě způsobilo společenské nepokoje mezi zákazníky. Vývojáři Toilet Paper Tokenu poukazují na problém, který vznikl, když vláda vyhlásila karanténu a žádá lidi, aby zůstali doma. To to mělo za následek, že občané kupovali mnohem více toaletního papíru pro domácí použití. Dále uvádějí:

„Společnost Toilet Paper Token TPT používá “smut kontrakty“, aby sledovala celkový počet rolí, které uživatelé (dále jen stěrače) zakoupili. A také udržuje záznamy o tom, kolik rolí máte zaručeno. Díky TPT si uživatelé mohou koupit toaletní papír online, aby se vyhnuli zvýšené tlačenici, za použití algoritmu Ply Count (počet vrstev), který vypočítává, na kolik toaletního papíru má každá domácnost nárok. Důsledkem tohoto systému nedochází k neoprávněnému hromadění čtverečků ani k bitvám na prodejnách potravin o poslední sadu rolí. Pokud nedojdou zásoby, držitelé TPT budou první zákazníci, kteří budou informováni o doplnění zásob. Hodlování TPT zajišťuje integritu stěračů a spravedlivé rozložení toaletního papíru po celém světě.”

Bitcoin zbaven trůnu: Toilet Paper Token (TPT)

Poprvé v historii kryptoměn byl Bitcoin překonán coby nejsilnější kryptoměna dle CMC. Na nejvyšší místo se po růstu o úctyhodných 1 123,97 % se symbolickou nulou, což má zachovat jedničku pro BTC, prodral Toilet Paper Token. Moderní koncepce toaletního papíru má kořeny v Číně, kde byla vytvořena v 6. století. 

Wipe Paper tokenu Toilet Paper Token, který je podložen přírodním jemným toaletním papírem, poukazuje na rozličné předměty, které lidstvo celá staletí trápily svou drsnou povahou. „Před vynálezem měkkých, dvojitých, ba dokonce třívrstvých čtverců lidské civilizace používaly širokou škálu předmětů, které by mohly být pro lidskou anatomii ostré a dokonce nebezpečné. V průběhu let lidé používali kamení, kukuřičné klasy a kousky dřeva, zatímco staří Římané používali měkčí umělá řešení, jako jsou komunální houbičky. Bohaté preferované textilie jako vlna nebo krajky představovaly menší riziko pro zranitelné části těla.”

Koupit žádaný TPT, jehož posláním je zachránit lidstvo před návratem do těchto časů, však není snadné. Kdo má zájem, musí se zaregistrovat a vyplnit Kvíz o počtu plynů, který určí množství TPT, na které má nárok, za pomocí algoritmu Ply Count. Otázky se týkají počtu členů domácnosti, ale i gastrointestinálních problémů. Po přidělení TPT lze tokeny podložené toaletním papírem kdykoli uplatnit a dodávka následně příjde až do domova, ale lze také využít síť zapojených prodejen. Proces poznej svého stěrače (KYC) využívá pokročilé metody hloubkového mapování a důkazu stírání, aby se zabránilo praní špinavého papíru. Prodej začal 1. dubna 2020 na burze Shitake Exchange.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *