Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Proč Praha nemůže být hlavním městem kryptoměn? Zatím…

Česká republika má celou řadu inovátorů a lidí, kteří se zúčastnili počáteční fáze pronikání kryptoměn a Bitcoinu do světa. Přesto věřím, že Praha jako hlavní město ČR nemůže být zároveň jakýmsi hlavním městem kryptoměn. Proč?

Proč Praha nemůže být hlavním městem kryptoměn

Česká republika vlastní řadu prvenství v kryptosvětě. Nebudu je tu teď vyjmenovávat, možná víte, a pokud ne, tak se to časem jistě dozvíte. Praha by mohla těžit z těchto úžasných momentů, kdy Češi získali prvenství v určitých aspektech těžby kryptoměn, nebo jejich ukládání do peněženek i následného utrácení za kávu.

Ano, byť jsem nechtěl konkrétně jmenovat, podařilo se mi obecně nastínit rozsah našeho prvenství. To však není vše. Něco vám teď řeknu (napíšu), naše země je také první v něčem, co už zdaleka tak lichotivé není.

Kryptokomunita

Ano, sice máme poměrně velkou kryptokomunitu, např. skupina s názvem Bitcoinová komunita na Facebooku má téměř 18 tisíc členů, ale je tu jedno ale. Pochybuji, že byste se jinde na světě v komunitě kryptonadšenců setkali s takovým množstvím nenávisti, nepřejícnosti, hlouposti a sobectví, jako právě v této naší komunitě.

Jen považte, poptávka po hloupých urážkách, bezbřehému ignorantství a útočení na ostatní dokonce dala vzniknout skupině Kryptokokot, kde je dokonce jedním z pravidel skupiny, nadávat ostatním členům i jiným lidem a vysmívat se kde čemu.

Není výjimkou, když i v jiných skupinách nacházíme pod články našeho webu o kryptoměnách urážky a nenávistné útoky. Nálada, která zde panuje, nahrává trolům, nahrává útokům, výhrůžkám a hloupým řečem bez jakékoli zodpovědnosti.

Praha má co dohánět

Praha je centrem státu, který má v kryptosvětě možnost, aby se stal velmocí. Také naši sousedé Slováci by s námi mohli sdílet tyto výsady. Konec konců, není dávno doba, kdy jsme měli společné hranice. I malá země svou rozlohou může být velká svým duchem. Jenže, aby se to povedlo, musela by se změnit naše mentalita.

Moudří a kreativní lidé by museli převzít slovo a skoncovat s ignorantstvím a agresivitou. Není to tak vždy, jistě se najde celá řada smysluplné diskuze. Přesto má Praha rozhodně co dohánět, aby se mohla stát hlavním městem kryptoměn!

Mimochodem, zdravíme čtenáře ve všech facebookových skupinách, kam bude tento článek sdílen. Těšíme se na vaše názory a připomínky:

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Venezuelan: „Použil jsem Bitcoin k zaplacení narození svého syna”

Manipulace? US regulátoři cíleně nastartovali pád BTC v prosinci 2017!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *