Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Proces přesunu kryptoprůmyslu mimo USA „již začal,“ říká CEO Ripple Brad Garlinghouse

Firmy tvořící kryptosektor již začaly opouštět Spojené státy, tvrdí šéf společnosti Ripple, která stojí za aktuálně 6. největší kryptoměnou – XRP.

 

Generátor NFT od Binance s umělou inteligencí Bicasso vychrlil 10 000 NFT za 150 minut

Společnost Ripple již více než 2 roky bojuje u soudu. Důvodem je obvinění Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států (SEC) z neregistrované nabídky cenných papírů.

USA zaostávají

Regulace kryptoprůmyslu prostřednictvím „vymáhání“ není „zdravým způsobem“ regulace odvětví, hodnotí CEO Ripple práci SEC.

Brad Garlinghouse tvrdí, že takový postup může vést k tomu, že USA budou pro kryptofirmy méně atraktivním místem. Svou další činnost včetně vývoje a inovací by tak tyto společnosti mohly přesunout do jiných zemí.

Mezi takové jurisfikce, za kterými podle Garlinghouse USA zaostávají, by mohly patřit Austrálie, Spojené království, Japonsko, Singapur a Švýcarsko.

CEO Ripple chválil tyto země za to, že věnovaly „čas a ohleduplnost“ k vytvoření „jasných pravidel.“

Internet

Když se Garlinghouse „poprvé koncem 90. let dostal do technologického průmyslu,“ existovaly návrhy na zákaz internetu kvůli „nezákonné činnosti,“ pokračoval šéf Ripple ve svém projevu v rohovoru na Bloombergu..

Vláda tuto myšlenku vyvrátila a rozhodla se vytvořit rámec, zdůraznil. Díky tomu nyní společnosti jako Google a Amazon sídlí v USA.

Garlinghouse věří, že rámcový proces by měl začít nastíněním jasné ochrany pro spotřebitele. Dokud bude tato ochrana chybět, budou tím spotřebitelé trpět, uzavřel.

Válka

Mezitím právník John Deaton, který se již proti SEC postavil například v pozici Amicus curia v případu proti LBRY,

vyzývá podniky ke sjednocení. Všechny společností v „aktivním soudním sporu“ se SEC, by měly spolupracovat a rozvíjet „koordinované strategie.“

Musíme myslet komplexně a organizovat. Například všechny společnosti, které vedou aktivní soudní spory s Komisí pro cenné papíry a burzy nebo se k nim chystají, by se měly setkávat, sdílet nápady a vytvářet koordinované strategie. Je to válka.

Rád vám pomohu. Možná bych mohl nahradit Elona Muska na pozici toho, koho SEC nenávidí nejvíc.

 

Jestli se vám článek líbil, můžete autorovi zanechat bitcoinové dýško jako poděkování. BTC adresu najdete zde. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Bitcoin právě klesl o 1200 dolarů za méně než 30 minut uprostřed problémů Silvergate

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *