Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Propásli jste Uniswap? BlockFi nabízí registrační bonus 25 až 250 $, ale pouze do pátku!

Propásli jste Uniswap, který své uživatele odměnil 400 tokeny v hodnotě okolo 1200 dolarů? Šlo sice o jednu z největších airdropových příležitostí a my jsme vydali návod jen necelé dva týdny před 1. zářím, ale nebojte, stále je tu množsví jiných šancí, jak si během HODLu vydělat bokem pár mincí navíc. Jednou z nich je BlockFi, který nabízí krásné 6% úročení BTC a u některých kryptoměn dokonce až 8,6 % ročně. Navíc vás platforma odmění bonusem za registraci, ale pozor, je třeba se registrovat přes pozvánkový link, a to pouze do pátku 25. září 2020 23:59:59 (UTC).

Pravidla akce na BlockFi

Společnost BlockFi nabízí jedny z nejlepších podmínek, co se týče úročení Bitcoinu, Etherea či stablecoinu. Nyní přišli se vstupní akcí pro nové zákazníky. Můžete získat bonus, jehož výše se řídí podle výše vyšeho prvního vkladu. Je nutné splnit tyto podmínky:

  • Do 15. září 2020 jste neprovedli žádný vklad, tzn. musí to být váš vůbec první vklad na jakýkoli úrokový účet BlockFi.
  • Musíte mít platný propagační kód nebo obdržet cílený e-mail / link – ZDE.
  • Musíte udržovat zůstatek ve výši ekvivalentu 250 $ a více, a to po celou dobu do 14. prosince 2020 23:59:59 UTC (tzn. nechat úročit vklad necelé 3 měsíce).
  • Bonus bude vyplacen v USDC 15. prosince 2020. Na jednoho klienta je maximálně jeden bonus.

První vklad můžete provést v jakékoli podporovné kryptoměně či stablecoinu. Výše bonusu se řídí údaji viz tabulka níže:

Vstupní bonus (zdroj: BlockFi)

Jelikož musíte udržovat hodnotu konta nad 250 dolary po celou dobu až do výplaty bonusu, nabízí se jako nejlepší možnost provést první vklad právě v USDC a využít zároveň nejvyšší možné zhodnocení (viz. dále). Pokud vše proběhne podle plánu, tak v prosinci můžete vybrat svůj stablecoin krásně zhodnocený o bonus a úroky a použít ho k další příležitosti, nebo nechat dále úročit.

Proč se registrovat?

Na rovinu, nikdy si nemůžeme být jistí, že jakákoli společnost jednoho dne nezkrachuje a nebude z toho problém. Na druhou stranu, právě BlockFi působí jako jedna z těch důvěryhodnějších  společností. V roce 2018 získala tato společnost přes milion a půl dolarů, od investorů, jako jsou Fidelity, Coinbase, SoFi, ConsenSys a Kinetic Capital. Dalších 52 milionů dolarů pak do společnosti investoval Galaxy Digital. Nejzajímavější prudukty společnosti jsou kryptopůjčky a samozřejmě možnost poskytnou své BTC, ETH a několik dalších kryptoměn a stablecoinů, za což můžete získat vysoce nadprůměrné zhodnocení. Kromě toho je zde také možné aktiva směňovat.

Nás bude asi zajímat především úročení vkladů. Jak vidíte v tabulce níže, zhodnocení BTC je 6 % ročně (při vkladu do 2,5 BTC). USDT 7 % a USDC či GUSD dokonce 8,6 % p.a. Mezi další výhody patří žádné podmínky, které by vám bránily ve výběru, či vás jinak svazovaly, nebo nutily nakupovat tokeny (jako v případě Crypto.com). Také podmínky výběru jsou solidní, máte totiž možnost vybrat jednou měsíčně úplně bez poplatku. Vklady a výběry jsou jinak bez omezení. Úroky se vyplácejí každý měsíc a dochází tak k efektu známému jako složené úročení (následující měsíc získáte úroky nejen z jistiny, ale také z dříve vyplacených úroků).

Společnost také požaduje standarní proces KYC, jak jí to ukládají zákony v Evropě, USA i dalších místech, kde působí. To je zřejmě také určitá daň za novodobé finanční možnosti, které nyní máme. Samotný proces je však co možná bezbolestný, vystačíte si s fotkou řidičáku a pořízením selfie prostřednictvím webu, takže není potřeba instalovat nějakou aplikaci, či povinně projít poněkud nepříjemným videohovorem s neznámou osobou, jako to svého času vyžadovala třeba burza Coinmate. Celkově lze říci, že podmínky a výše úroků společně s bonusem minimálně stojí za to, abyste si BlockFi vyzkoušeli.

Úročení vkladů na BlockFi (zdroj: BlockFi)

Závěr

Jsme rádi, když vám můžeme přinést možnosti, jako je tato. Dlouhé čekání během hodlování si můžete zpříjemnit nějakým tím ziskem či zajímavým bonusem. Tyhle příležitosti v kryptosvětě jsou a my bychom jich samozřejmě rádi využili. Pokud byste se chtěli registrovat na BlockFi, udělejte to pomocí následujícího tlačítka.

Registrovat na BlockFi
Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Doporučujeme vždy opatrnost. KryptoHodler z pochopitelných důvodů nemůže ručit za žádný produkt, službu či příležitost, o které informujeme. Před jakoukoli investicí vždy laskavě proveďte vlastní průzkum.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *