Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

VeChain: Partnerství s McDonald’s zahrnující Čínskou aliancí pro zdraví zvířat a bezpečnost potravin (CAFA)

Kryptoměna VeChain má významné partnerství s Čínskou aliancí pro zdraví zvířat a bezpečnost potravin (CAFA). Bude jediným veřejným poskytovatelem blockchainové technologie pro 130člennou organizaci zahrnující McDonald’s.

McDonald’s a dalších 129 společností nyní používá VeChain

VeChain vstupuje do čínské aliance zaměřené na zdraví zvířat a bezpečnost potravin jako člen rady. Organizaci zahrnující McDonald’s či IBM bude jako jediný veřejný poskytovatel dodávat technologii blockchain. Dále bude členským firmám CAFA poskytovat technickou a infrastrukturní podporu.

Partnerství utvrzuje pozici čínské supply chain kryptoměny jakožto jedné z předních světových blockchainových platforem. Jako člen rady CAFA hodlá VeChain posílit strategii CAFA, pokud jde o cíl „vybudovat systém sledovatelnosti od farmy ke stolu po celé zemi.“

CAFA

CAFA je vládou podporovaná organizace, která má 130 členů sestávajících z obrovských společností a orgánů napříč dodavatelskými a odběratelskými stranami v potravinářském průmyslu. Mezi členy patří supermarkety, výrobci potravin a nápojů, platformy elektronického obchodování, významní hráči v odvětví CTI, výzkumné laboratoře či dodavatelé zemědělských produktů a zvířat.

Aliance, k jejímž členům patří také McDonald’s, se zavázala poskytovat spotřebitelům bezpečné, vysoce kvalitní a zdravé potraviny živočišného původu.

Členové CAFA (zdroj: Medium)

Problémy s jídlem

Čína utrpěla řadu skandálů souvisejících s bezpečností potravin. Ať už šlo o padělané dětské mléko, nebo olej na smažení obsahující karcinogeny a spoustu dalších. CAFA si klade za cíl zabránit vzniku podobných incidentů.

Díky partnerství s různými aliancemi a skupinami, jako je CAFA a další podobní partneři, již blockchain VeChainThor mohou využít stovky a tisíce podniků, aniž by k nim musel VeChain přistupovat individuálně. Tato kryptoměna vznikla v roce 2015 a patří mezi průkopníky reálných blockchainových aplikací v Singapuru, Lucembursku, Tokiu, Šanghaji, Paříži, Hongkongu či San Francisku.

Nadace VeChain zprávu uzavírá výčtem svých dosavadních úspěchů: Spolu s našimi strategickými partnery PwC a DNV GL jsme navázali kooperativní vztahy s mnoha předními podniky v různých průmyslových odvětvích, včetně společností Walmart China, BMW, BYD Auto, Haier, H&M, LVMH, D.I.G, ENN, AWS, PICC, ASI atd.”

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *