Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Rapová superhvězda Kanye West podporující krypto kandiduje na prezidenta USA

Kryptonadšenec a hvězda rapu Kanye West vyhlásil, že se uchází o post prezidenta Spojených států. Westovo virální oznámení na Twitteru již získalo 1,2 milionu lajků a přes 530 tisíc lidí ho retweetlo.

Kanye West vs. Trump

Již od zvolení Trumpa do čela Spojených států po něm jde poměrně silně většina místních médií. Političtí opůrci a opoziční kandidáti nyní v podstatě můžou založit svou kandidaturu pouze na tom, že nejsou Donald Trump. Největším protikandidátem je Joe Biden a vypadá to, že mu to jde dobře. Média mu v předvolebních průzkumech připisují vedení. Nejméně padesátiprocentní podporu obdržel bývalý viceprezident Biden v průzkumech televize ABC News a listu The Washington Post a favorizují ho také sázkové kanceláře, dokonce poměrně silně. Například Fortuna aktuálně na svých stránkách vypisuje kurz na vítěze 2,22 na Trumpa a 1,63 na Bidena. Raper Kanye West patří mezi “nepravděpodobné” vítěze s kurzem 55.

Superstar Kanye West, který je příznivcem Bitcoinu, ke své kandidatuře uvedl: Nyní musíme splnit slib Ameriky důvěrou v Boha, sjednocením naší vize a budováním naší budoucnosti.

Ucházím se o prezidenta Spojených států! #2020VISION” Vzhledem k poměrně nízké pravděpodobnosti zvolení se však spekuluje, zda jsou tyto cíle legitimní, nebo jde pouze o jakousi kampaň, kterou si chce získat ještě více zájmu a fanoušků. Vzhledem k tomu, že West musí ještě zaregistrovat své jméno u Federální volební komise (FEC), bude muset bojovat jako nezávislý proti Donald Trumpovi a Joe Bidenovi.

Tip: Česká republika? Úspěch se u nás neodpouští: Marcus Revolta

Podpora Muska

Raper se zřejmě může těšit na podporu lidí, kteří ho obdivují a možná i těch, kteří by jinak k volbám nešli, protože pro ně kandidáti nejsou zajímaví. Ale bude to stačit? Generální ředitel Tesly a SpaceX Elon Musk zachytil virální zprávu ohledně Westových záměrů kandidovat na prezidenta a vyjádřil rapové ikoně svou podporu.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *