Pátek, 12 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Republikánská strana Spojených států oficiálně zahrnula do své politiky podporu práva na vlastnictví kryptoměn

Republikáni právě oficiálně zahrnuli obhajobu kryptoměn a souvisejících práv Američanů do své agendy. Strana se zavázala, že bude proti CBDC a bude bránit těžbu bitcoinů.

Republikánský národní výbor (RNC) ve Spojených státech schválil návrh politické platformy, která zahrnuje obhajobu kryptoměn a těžby bitcoinů.

Podle webu republikánského lídra Donalda Trumpa došlo k posunu v oficiální politice strany, který zahrnuje kryptoměny jako jeden ze způsobů, jak chtějí republikáni prosazovat a podporovat inovace.

Kromě toho slíbili, že budou proti vytvoření digitální měny centrální banky neboli CBDC.

Podle platformy se demokraté se zapojili do nezákonného zásahu proti kryptoměnám. Republikáni nyní slibují svým voličům, že budou podporovat inovace, bránit jejich práva týkající se kryptoměn a ukončí zásah proti kryptu.

Republikáni ukončí nezákonný a neamerický zásah demokratů proti kryptoměnám a postaví se proti vytvoření digitální měny centrální banky.

Budeme bránit právo těžit bitcoiny a zajistíme, aby každý Američan měl právo na vlastní správu svých digitálních aktiv a na transakce bez vládního dohledu a kontroly, uvadí se v kapitole týkající se podpory národního hospodářství.

Očekává se, že strana během sjezdu, který se má konat příští týden, vybere Donalda Trumpa jako svého kandidáta na prezidenta do letošních voleb.

Další:

Kryptomarket krvácí a cena Bitcoinu prudce klesá, zatímco někteří analytici varují před hlubším propadem BTC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *