Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Ripple CEO reaguje na výprodej trojky na marketu – Je XRP v krizi?

Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse reaguje na otázky ohledně budoucnosti XRP. Jak se výjádřil k obavám investorů z letošního výprodeje XRP, který je od začátku roku v mínusu?

CEO Ripple k výprodeji XRP

Aktuálně stále třetí největší kryptoměna na trhu XRP byla začátkem roku nad 0,35 dolarů za jednotku. Aktuálně je to však pouze něco přes 0,28 USD. Asi by se tedy dalo říct říct, že se XRP stále nachází v krizi, zatímco Bitcoin je za letošní rok v zelených číslech. Brad Garlinghouse si však nemyslí, že by se jednalo o problém. Naopak věří, že se jedná o dlouhodobý běh a na krátkodobých výkyvech příliš nezáleží.

„Věnujeme pozornost dlouhodobé cestě. Říkám zaměstnancům, že nepřemýšlím v horizontu tří dnů, tří týdnů, nebo tří měsíců. Využití toho, co digitální aktiva mohou udělat pro zefektivnění transakcí, je, myslím, cesta, po které půjdeme dekádu nebo dvě. Popisuji to jako maraton a jsme na druhé míli. Takže nemyslím na cenu XRP v krátkodobém horizontu.

Myslím, že pokud umožníme, aby byl XRP nejúčinnější, měřeno rychlostí transakce a cenou transakce, více a více lidí ho bude používat.

Myslím, že volatilita kryptoměn bude nadále velká.

Celý trh se trochu pohne. Zažili jsme časy, kdy XRP překonal Bitcoin. Jsou časy, kdy s Bitcoinem prohrává. Ale myslím, že když se na to díváte jako na dlouhodobou cestu, jsem docela optimistický ohledně toho, kde uvidíme celý trh. Pro celý krypto ekosystém existuje mnoho býčích trendů.“

Regulace

Garlinghousese se také vyjádřil k regulacím, které stojí v cestě Libře od Facebooku. Navzdory regulačnímu nátlaku si nemyslí, že se Facebook vzdá tak snadno. Domnívá se však, že byli „možná trochu naivní,” když věřili, že se do toho dostanou jen tak. Naopak vyzdvihuje způsob, jakým se Ripple přibližuje světu. S regulátory Ripple spolupracuje od nejranějších fází, což se jim zatím očividně vyplácí.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

#SPPN 33 | Blíží se 30. výročí sametové revoluce – buďme vděční za svobodu

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *