Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Největší kryptoburza Binance přidává podporu pro euro

Největší kryptoburza na světě podle objemu obchodování přidává podporu pro euro. Burza začíná nabízet obchodní páry s fiat měnami, kromě eura přidala např. rubl.

  • Registrace na Binance ZDE

Binance přidává euro

Po výrazném zdražení poplatků na Coinbase jsme se vám snažili nabídnout nějakou alternativu, coby vstupní bránu. Asi si pamatujete, že zhruba před měsícem se nám podařilo domluvit pro vás soutěž o 1 Litecoin se směnárnou Bitbeli, kde je možné nakupovat v českých korunách za poměrně výhodných podmínek a navíc bleskově rychle.

Věřím, že každá další možnost, jak proměnit své koruny či eura na Bitcoin a další kryptoměny se hodí. Nyní je tu burza Binance, která pomalu přidává další možnosti vstupu, přičemž dříve platilo, že byl možný pouze vklad a výběr kryptoměn. Teprve včera její šéf CZ (Chanpeng Zhao) na Twitteru oznámil, že přidali podporu pro euro.

https://twitter.com/cz_binance/status/1192470108813348864

fiat – krypto

Jak již bylo řečeno, tyto novinky jsou významným mezníkem pro Binance, neboť se pomalu stává vstupní branou fiat – krypto. Nové partnerství s platební platformou Advcash jim dále umožnilo přidat rubl. Jak vidíte níže, zatím jsou možnosti vkladu omezeny právě na Advcash a platební karty a chybí zde možnost bankovního převodu SEPA.

binance, euro

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Ripple CEO reaguje na výprodej trojky na marketu – Je XRP v krizi?

Zdroj:
https://u.today/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *