Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto Online Svet | Ženy a kryptoměny, rozbitý systém a staking Etherea

Začíná sobotní hromada informací na oblíbeném českém kryptoměnovém webu KryptoHodler.cz. Je zde již tradiční dvojdíl videoseriálu Krypto Online Svet. Hlávními tématy tentokrát bude rozbitý systém, staking Etherea, v neposlední řadě ženy v kryptosvětě a množství dalších zajímavostí.

INFO: Tento pravidelný sobotní pořad ve slovenském jazyce vám ve spolupráci s KryptoHodler.cz přináší youtube kanál Krypto Online Svet.

Úvod

Máme tu ďalší dvojdielny seriál z dielne Krypto Online Svet. Cena Bitcoinu síce spadla pod 200-denný priemer, ale keďže pokrok tejto technológie sa neprejavuje na cene, nebudeme sa tým zaoberať.

Staking Etherea

V prvom videu upozorním na ďalšie podvodné youtube live streamy typu GIVEAWAY alebo zaplatiš a dostaneš späť. Dúfam, že nikto nenaletel. Okrem toho sa zaoberám spôsobmi, ako sa dá zarobiť na kryptomenách pasívne. Podstatným míľnikom v tejto oblasti je prichádzajúca zmena Etherea na POS algoritmus, čo umožní držiteľom 32 EHT dostávať malé odmeny. Viac aj o tom, ktorá krajina plánuje mať zlato ako rezervnú menu, si pozrite v nasledujúcom videu.

Ženy a kryptoměny, rozbitý systém

V ďalšom diele som sa dotkol dvoch hlavných tém. Prvá téma – Svet sa zbláznil a system je BROKEN! 🙂 Je to pohľad na článok od Ray Dalia, ekonóma, ktorý píše o absolútnej ekonomickej nerovnosti na svete a prečo vznikla. A hlavný dôvod je nezastaviteľné a nezmyselné tlačenie peňazí, ktoré ale nesmerujú správnym smerom. Dôjde k zmene? Paradigm Shift?  Okrem tejto témy si prejdeme technické okienko a druhý diel Bitcoin rizík a zaujímavú tému: Ženy v krypto odvetví.

Ženy v kryptosvětě – dodatek

Mám radost, že naše články čtou také ženy. Není vás ještě tolik, ale zlepšuje se to. Peníze používají jak muži, tak i ženy. Stejné je to s autem, počítačem, mobilem.., tak proč by to nemělo být stejné také u kryptoměn? Pokud je Bitcoin plán B, tedy především zajištění proti nepředvídaným událostem ve světě a v ekonomice, je to plán B pro všechny.

Závěr

Děkujeme za pozornost a těšíme se na vás u našich dalších článků a videí členů kryptokomunity CZ/SK. Dnes večer se můžete těšit na SPPN, zítra tradičně týdeník HODL. A v pondělí opět nová várka zpráv a novinek ze světa kryptoměn a kryptomarketu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Ripple CEO reaguje na výprodej trojky na marketu – Je XRP v krizi?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *