Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Robert Kiyosaki očekává největší krach za celá desetiletí

Slavný autor literatury finanční gramotnosti vyhlíží krach na trzích. Kiyosaki naznačil, že se nabízí příležitost pro moudré.

Kiyosaki varuje – nastává krach

Blíží se velký krach na trzích, který nastane v nejbližší době? To s jistotou asi neví nikdo, ale Robert Kiyosaki věří, že přesně tohle nyní čeká trhy akcií či nemovitostí…

Známý autor říká, že potenciální zřícení postihne také kryptoměny a drahé kovy. Svým 2,1 milionům fanoušků na Twitteru vzkázal, že k největší finanční katastrofě od 90. let se schyluje kvůli nezodpovědné americké federální měnové politice.

VŠECHNO se nafukuje do splasknutí všeho. Varoval jsem ve svých knihách, že největší krach se formuje již od 90. let. Raději než opravit problémy FED vytiskl fake dolary. Během krachu všeho se všechno zhroutí, dokonce i zlato, stříbro, BTC. Vaše největší aktivum při obrovském krachu je vaše finanční moudrost.

Následuje popis příčin a následků v podání Roberta Kiyosakiho:

1. USA si půjčují příliš mnoho peněz. 2. USA drží úrokové sazby nízko. 3. Nízké úrokové sazby nutí USA půjčovat si více USD na nákup dalších amerických dluhopisů 4. Udržování nízké úrokové sazby z

působuje inflaci 5. Vynucování zvyšování úrokových sazeb 6. Dluh se stává příliš drahým 7. Umírá americký dolar. KOUPIT zlato-stříbro-bitcoiny.

Bitcoin se měl jmenovat Netcoin; Fond Grayscale má rekordní slevu; Interpol hledá zakladatele Terry: Zprávy týdne

Čekání na výprodej

Kiyosaki v nedávném rozhovoru doplnil, že čekal na krach Bitcoinu, aby nakoupil další BTC, a poznamenal, že je celkově optimistický ohledně vlajkové lodi digitálních aktiv. Pokud cena Bitcoinu půjde dolů, má prý v plánu nakupovat, ale pokud stoupne nad 25 tisíc dolarů, nákupy ukončí.

Pamatuji si, když zlato [v roce] 2000 bylo 300 dolarů za unci. Můžete počkat, až to půjde na 3 000 nebo 30 000 $ za unci, než si koupíte, to je to, co hloupí lidé dělají – nakupují na špičce trhu.

Všichni do toho skákají jako idioti. Čekám na další krach, to samé s nemovitostmi. Nemovitosti právě teď krachují [a] jsem z toho velmi nadšený, všechno jde na prodej… Nechci platit maloobchodně, chci platit velkoobchodně. Je to běžný kapitalismus.

Z uvedeného plyne, že Kiyosaki opět čeká na výhodný nákup aktiv. To je ostatně něco, co popisuje ve svých knihách, kde mimo jiné vyzdvihl své levné nákupy nemovitostí během hypoteční krize, které mu zajistily pravidelné příjmy z nájmů každý měsíc.

Varování: Všechna historická data jsou minulost a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *