Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Díky novému whitepaperu se má Cosmos stát více interoperabilním, decentralizovaným a bezpečnějším ekosystémem

Cosmos (ATOM) se dočkal změn, které ho mají posunout dopředu.

Nový whitepaper Cosmos

Nový Cosmos whitepaper byl zveřejněn v pondělí na konferenci Cosmoverse v kolumbijském Medellínu. Upgrady nastíněné ve whitepaperu jsou stále technicky ve stavu „návrhu,“ ale očekává se, že změny budou provedeny na blockchainu již 3. října.

S příchodem změn do jisté míry projekt zvýšil také svou pozornost na marketing. Nedostatečná ochota “se prodat” byla přitom podle mnohých příčinou, proč ATOM cenově nerostl tolik, jako řada jiných projektů, o kterých se během bull marketu hovořilo mnohem více, jako je například Polkadot či Cardano.

Jednou z nastíněných změn je znovuobjevení Cosmos Hub jako „Interchain“ webu, který umožní ostatním Cosmos blockchainům vypůjčit si validátorový fond Hubu k zabezpečení své sítě. To by mělo zvýšil poptávku a užitečnost mincí ATOM v rámci ekosystému

a také odměny pro hodlery, kteří je stakují.

Nejnovější upgrade Cardana (ADA) Vasil úspěšně dokončen

Ve Whitepaperu se k tomu uvádí:

Interchain Security poskytuje spotřebitelským řetězcům rychlejší, jednodušší a levnější cestu na trh [a] vývojová platforma poskytovaná Interchain Security umožňuje […] třetím stranám využívat základní infrastrukturu Hubu k vytváření komerčních aplikací.“

V ekosystému Cosmos nevznikají tokeny postavené na jediném blockchainu, jako je tomu v případě Etherea, ale naopak nové blockchainy, které jsou navzájem interoperabilní.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *