Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Simpsonovi v epizodě 13 ze sezóny 31 představili kryptoměny mainstreamu

V nejdéle běžícím seriálu na světě – Simpsonovi – byly ohromnému počtu diváků po celém světě představeny a vysvětleny kryptoměny. 

Simpsonovi vysvětlují světu, co je Bitcoin

Série 31, Epizoda 13 – Frinkcoin. Simpsonovi věnovali cca minutu a půl tohoto dílu, který byl poprvé odvysílán v neděli, aby vysvětlili základy Bitcoinu a kryptoměn. Celý díl se přitom krypta dotýká a navíc opět došlo k tomu, že tento seriál “věští budoucnost”. Dříve např. úspěšně předpověděl nástup Donalda Trumpa na pozici prezidenta USA, a to dlouhé roky před jeho zvolením.

Scéna o kryptu začíná tím, že profesor Frink představí Lise Simpsonové kryptoměnu. A to tak, že pustí televizi kde „nejoblíbenější vědec televize“ Jim Parsons začne vysvětlovat, jak fungují „super cool” digitální peníze. Animovaná kniha, symbolizující distribuovanou účetní knihu kryptoměny, následně svou písní popíše fungování kryptoměn.

„Jsem konsenzus sdílených a synchronizovaných digitálních dat šířených na různých platformách od Šanghaje po Grenadu. Každý den jsem blíž tomu, abych byl hotovostí budoucnosti. Ne ve vaší peněžence, jsem ve vašem počítači.“

Simpsonovi pokračují vysvětlením blockchainu. Parsons po chvíli přebírá slovo, aby poukázal na spojení mezi knihou a blockchainem:

„Když používáte měnu, transakce je zaznamenána v účetní knize. A když se zaplní jedna kniha, přidáme ji do řetězce předchozích knih. To je blockchain.“

Každým dnem blíž k hotovosti budoucnosti

Všichni víme, že není snadné korektně vysvětlit,co je kryptoměna. Simpsonovi místo technickcých detailů a “cizích slov” podali vysvětlení, které dokáže pochopit průměrný divák. Svým nejméně 4 milionům diváků jen v USA a mnoha milionům po celém světě sdělili, že se kryptoměny stanou hotovostí budoucnosti. Vyjde tato věštba?

Níže si můžete zhlédnout celou scénu.

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *