Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Slavíme narozeniny | Rok fungování webu Kryptohodler!

Je to jako včera, kdy jsme na Hodlerovi vydali první článek. Od té doby uplynul rok a Kryptohodler dnes slaví své první narozeniny.

Kryptohodler – rok ve hře

Děkujeme vám všem, že jste tu s námi. Speciální dík patří lidem, kteří nás podporují. Vážíme si každého fanouška, který sdílí naše příspěvky, komentuje, lajkuje na soc. sítích… Bez vaší podpory bychom tu dnes nebyli.

Za první rok jsme pro vás napsali stovky článků. V současné době na Hodlerovi vychází několik týdeníků a nepravidelné zprávy, které vyjdou pouze tehdy, když je opravdu o čem psát. Věříme, že když se věci dělají poctivě, tak to nakonec vyjde najevo a přinese zasloužené ovoce. Proto pečlivě vybíráme témata novinek a nevydáváme články tzv. z nutnosti, jen aby se zaplnilo místo.

Věříme, že jste si všimnuli drobných detailů, které dle našeho názoru definují kvalitu. Samozřejmě jsme v první řadě web o kryptoměnách a pro hodlery, není třeba za tím hledat něco víc. Přesto se snažíme to dělat lépe než ostatní.

Hodler

Rok od založení Hodlera je Bitcoin téměř na trojnásobku. Pokud hodlujete s námi, mohli jste tedy dosáhnout lepších výsledků, než kdybyste se pokoušeli o trading, na kterém v kryptosvětě vydělávají jen burzy, možná ještě pár placených skupin a analýz. To je trochu problém, protože tyto burzy – zpravidla centralizované obchodní platformy – drží prostředky zákazníků a to popírá princip a účel decentrlizovaných kryptoměn.

My jsme od začátku jasně řekli, že vás na trading lákat nebudeme. Je pravda, že jsme se tím připravili o možnost publikovat placené intradenní analýzy. Také u nás nenajdete tolik návodů k registraci na burze s referral kódem.

Jednoduše nechceme vydělávat na vás, zatímco vy proděláváte. Takový přístup je nám cizí. Naše vize je o tom, že když vám naše práce pomáhá, když jako hodleři budeme všichni dlouhodobě v plusu, podpoříte nás sami. Možná je to trochu naivní, ale tak to prostě vidíme. Je to jediná cesta, která se nám v tuto chvíli jeví jako poctivá a za kterou se pak nebudeme muset stydět.

Z tohoto důvodu vám v nejbližších dnech nabídneme po roce práce možnost nás podpořit svým příspěvkem. V tuto chvíli je provoz webu dotován mým časem a nyní se budeme snažit hledat cesty, jak i bez rýžování na tradingu udělat z Hodlera po roce fungování zavedený a hlavně soběstačný projekt. Pomoct nám můžete i vy.

Odměňte Kytku za rok tvrdé práce na Hodlerovi (pouze) Bitcoin: 33khudRmHAt3v9EdCq3yq88tm7Z8Vkqd1v

Závěr

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se dnes s námi společně radují, v den našich narozenin, a přejí nám úspěch. Hodleři a kryptonadšenci, společně oslavujeme rok fungování vašeho vlastního nezávislého webu!

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *