Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Slovenský youtuber upozorňuje na davový efekt: Úspěšní dělají pravý opak

Ve svém nejnovějším videu youtuber z kanálu Bitcoin – Investícia do budúcnosti BFI hovoří o způsobu, jakým se na trhu chová většina lidí. Souvisí to podle něj také s tím, jaké informace šíří většina médií a tím, kdy vychází nejvíce zpráv o Bitcoinu a kryptoměnách v těch největších zpravodajských službách, jako jsou zahraniční ale i naše televizní stanice. Říká, že 99 % lidí dělá opak toho, co dělají úspěšní.

Úspěšní jdou proti davu

Na videu je zajímavé, že se zaměřuje na to, co dělají doopravdy úspěšní lidé na trzích. Ale ještě zajímavější je možná poznatek, že média mají sklon pouze potvrzovat krátkodobé pohyby ceny, což dále řada lidí následuje. Většina těchto informací však po pár dnech již nedává smysl. Když jde kurz dolů, většina informací říká, že půjdeme dolů, a naopak. A když byla cena na maximech, média hypovala krypto jako nikdy před tím. Následovat dav se tedy i podle kanálu BFI neukázalo být tou správnou volbou. Úspěšní dělají opak a „právě proto jsou úspěšní.”

Na Hodlerovi se mimochodem právě z těchto důvodů snažíme vydávat články o ceně velmi sporadicky. Jdeme tak trochu proti davu a tím do jisté míry i sami proti sobě. Nicméně se snažíme vydávat hlavně kvalitní články a informace a nevydáme článek o ceně, který by sice mohl přilákat hodně čtenářů, ale mohl by lidem způsobit ztrátu. Nakonec, jak také zaznělo ve videu: „Postupným pravidelným dokupováním a vyhýbáním se trejdingu mnoho lidí vykazuje slušné zisky, a to je asi nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak se dá postupně vyšplhat nahoru.”

Korelace BTC a Dow Jones?

Youtuber z kanálu BFI uvádí, že se podle něj objevují korelace mezi akciovým trhem a Bitcoinem. Říká: „Přes víkend si BTC více méně držel svoji hodnotu, ale v neděli začal mírný pokles.  Zde se ve stejném období začaly objevovat negativní informace ohledně akciových trhů…” Následné pohyby hodnoty indexu Dow Jones pak Bitcoin „více méně následoval.”

Jediný, kdo nyní podle BFI manipuluje akciové trhy, je FED. „FED tiskne jako smyslů zbavený a skoro to vypadá, jako by byli jediní, kdo nakupuje na burzách. […] Vyhlídky na nejbližší měsíce na opětovný start ekonomiky a s ním spojené problémy nevypadají růžově.”

Slovenský youtuber dále konstatuje, že biliony dolarů pumpované do americké ekonomiky nejvíce pomáhají těm nejbohatším, zatímco obyčejní lidé to takřka nepocítili. A to právě kvůli masivnímu pumpování akciových indexů. Naopak „ve stejném období [kdy trhy rostly] ztratilo práci asi 30 milionů lidí. A jediné, na co se americká vláda zmohla, je zalepit lidem ústa 1200dolarovými šeky.”

Závěr

Youtuber BFI pak dodává, že se jedná o jeho vlastní názor. Pokud chcete být úspěšní, tak byste si měli sami umět vytvořit svůj.  Celé video si můžete pustit zde:

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *