Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Solana meme coin Slothana získal v předprodeji 10 milionů dolarů, zbývá posledních 10 dní na nákup SLOTH před aidropem tokenů

Nový a vzrušující kryptoměnový projekt Slothana (SLOTH) běžící na platformě Solana, který je primárně určen pro milovníky meme coinů, přidal na svoji webovou stránku odpočet do konce fáze ICO. Ta bude končit 29. dubna, což znamená, že fanoušci Slothany mají nyní jen 10 dní na to, aby se zapojili do předprodeje.

*Reklamní článek

Spouštění projektu bude následovat po dalším klíčovém dni pro celý sektor kryptoměn: čtvrtém halvingu Bitcoinu, ale nesmíme zapomenout ani na mezinárodní den milovníků marihuany. Obě tyto události jsou na programu 20. dubna.

Odpočet byl spuštěn tři týdny po zahájení předprodeje, který podle údajů na úvodní stránce projektu vynesl již více než 10 milionů dolarů. Až odpočet dosáhne nuly, bude oznámeno datum distribuce tokenů (airdrop). Avšak tým si detaily a další informace prozatím pečlivě hlídá a buduje tak atmosféru tajemna, která má vyvolat vlnu nákupní aktivity v následujících týdnech. Pokud vás to mate, vězte, že to všechno má jednoduchou logiku: jde o načasování.

Spojení Slothany se 420

Halving Bitcoinu a mezinárodní den marihuany (420) připadají náhodou na stejný den, což znamená, že 20. duben bude klíčovým dnem pro fanoušky Slothany, meme coinů a kryptoměn obecně. Při pohledu na úvodní stránku tohoto projektu lze rychle pochopit symbolický význam data 20. dubna. Od hodin na zdi, přes zarudlé oči až po spokojený úšklebek, Slothana jasně odkazuje na kulturu marihuany.

Tento den byl také vybrán komunitou dogecoinu (tzv. „Doge Army“) pro oslavu „Dne Doge“. To znamená, že meme coiny obecně, zejména ty související se psy a marihuanou, budou populární novinkou k nákupu.

Kromě protikulturního narativu, 20. duben znamená také den, kdy dojde ke snížení odměn za těžbu bitcoinu na polovinu, což je událost známá jako halving. Analytici sází na to, že halvingy historicky vždy vyvolaly bull run, což naznačuje, že všechny altcoiny, včetně těch zábavných jako Slothana nebo Doge, by mohly těžit z rostoucí ceny BTC v souladu s jeho omezenou nabídkou.

Bude Slothana dalším úspěšným Solana meme coinem?

Navíc, domovská síť projektu Slothana, Solana, získává na popularitě, jak se její ekosystém rozšiřuje. V posledních měsících Solana meme coiny jako Slerf, DogWifHat nebo Bonk, ve svých nejlepších dnech dalece předčily zisky svých konkurentů běžících na blockchainu Ethereum. Tyto úspěchy připravily základy pro 10milionový předprodej Slothany a zdá se, že investoři nechtějí zmeškat další potenciálně virální meme coin na trhu.

Nedávné opakované výpadky sítě po přetížení také negativně ovlivnily cenu SOL. Toto přetížení způsobilo narušení práce mnoha vývojářům a přinutilo je pozastavit nasazení projektů na platformě. V pondělí vývojáři Solany oznámili beta aktualizaci hlavní sítě, která má řešit tyto problémy s přetížením. To by mohlo připravit půdu pro boom Solana meme coinů po nadcházejícím halvingu.

Pokud vás projekt zaujal, můžete se zapojit do předprodeje tokenů SLOTH tím, že pošlete SOL na tuto adresu: EnSawje2vQSQKtGbPYdXEuYKm2sHgeLKJTqCmrDErKEA nebo lze použít nákupní widget na oficiální webové stránce Slothana. V rámci nadcházejícího airdropu za 1 SOL obdržíte 10 000 SLOTH.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *