Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Společnost Circle stopla svůj výzkum a pravidelné přehledy mapující kryptosektor

Výzkum Circle Research dostal stopku. Společnost uvádí, že musí přehodnotit jeho přínos. Program sledoval trhy i zprávy z odvětví a poskytoval týdenní a čtvrtletní přehledy mapující kryptoměnový sektor.

Circle Research stopla svůj výzkum

Společnost Circle stopla svůj výzkum a přestane poskytovat svůj přehled týdenních a čtvrtletních zpráv. Tento krok navazuje na snižování nákladů, kterému se společnost v poslední době velmi aktivně věnuje. Již před 3 měsíci rozhodli, že bude ke dni 30. září ukončena služba aplikace Circle Pay. V květnu letošního roku bylo propuštěno 30 zaměstnanců (cca 10 %).  Společnost k tomu uvedla, že ji k takovým krokům nutí tržní podmínky a „stále restriktivnější regulační klima ve Spojených státech.“ Svůj nejnovější krok komentují těmito slovy:

„I když jsme s našimi obsahovými nabídkami dosáhli významného pokroku, je čas zhodnotit náš přínos a celkovou strategii. S ohledem na to jsme se rozhodli prozatím pozastavit aktivitu Circle Research, zatímco rozhodujeme o budoucím směru programu.“

Circle nabízí OTC a spotové obchodování s kryptoměnami prostřednictvím burzy Poloniex. Tu získali v únoru loňského roku. Jsou také součástí konsorcia společně s burzou Coinbase a dalšími subjekty. To zavedlo stablecoin USD Coin (USDC), podložený americkým dolarem.

Tip: Včera jsme zaznamenali razantní výplach ceny BTC, což samozřejmě smetlo také altcoiny. Více si přečtěte zde:

Kryptomarket | Volný pád Bitcoinu, spadl o 1100 dolarů (12 %) za 2 hodiny + možný scénář

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.coindesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *