Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Token kryptoburzy Open Exchange (OX) prudce klesá po zatčení jednoho z tvůrců Su Zhu, spoluzakladatele 3AC

Open Exchange Token (OX) se zřítil o více než 50 %. V jednu chvíli padl až na 0,0089 USD z cca 0,023 dolaru, když byl zatčen jeden z jeho tvůrců, Su Zhu – spoluzakladatel Three Arrows Capital.

Su Zhu byl údajně zatčen singapurskými úřady při pokusu o útěk ze země. Akce měla za následek asi 60% propad hodnoty tokenů OX behem pouhých 3 hodin.

Zhu byl zatčen na letišti Changi v Singapuru poté, co na něj soud koncem září vydal příkaz k zadržení. V Singapuru byl Zhu odsouzen ke čtyřem měsícům odnětí svobody za nedodržení soudního příkazu.

Kryptokomunita se divila, když rebranding Huobi na HTX evokoval FTX. Nyní burza hlásí hack za 7,9 mil. USD!

Jako generální ředitel společnosti v současné době působí Leslie Lamb, zatímco Su Zhu a Kyle Davies hráli klíčovou roli při spuštění platformy. Open Exchange byla spuštěna 4. dubna 2023 a jedná se o kryptoměnovou burzu a tržiště pohledávek pro investory, kteří přišli o prostředky v důsledku nedávných krachů kryptoměnových projektů.

Krach přitom postihl také společnost 3AC v hodnotě 10 miliard dolarů, kterou založili spoluzakladatelé Su Zhu & Kyle Davies.Od pádu společnosti Three Arrows Capital se spoluzakladatelé Zhu a Davies vyhýbali zatčení, přestože zůstávali aktivní na sociálních sítích. Úřady zatím neinformovaly o dopadení Daviese.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *