Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

V červnu se blíží rally akciového trhu a institucionální přijetí požene Bitcoin na 150 000 USD, říká Tom Lee

Řídící Partner a vedoucí výzkumu ve Fundstrat Global Advisors Tom Lee tvrdí, že akcie budou tento měsíc růst a že institucionální investoři vypumpují cenu Bitcoinu na více než dvojnásobek její současné hodnoty.

V nejnovějším rozhovoru na CNBC Lee uvedl, že cílí na cenu 5 500 USD za S&P500 do konce měsíce. To představuje pouhý 4,1% posun od současných cen, nicméně na akciový trh jde o relativně velký pohyb.

Jmenovec bubeníka z Mötley Crüe, který na svém X pro jistotu uvádí poznámku „ne bubeník,” ohledně důvodů své bullish nálady říká:

Inflace je mírnější, než se očekávalo, a myslím si, že trh práce se ochlazuje, ale nijak dramaticky neoslabuje. A myslím, že to je dobrá situace pro akcie. Dubnový výprodej vlastně ještě úplně nebyl kompenzován růstem. Proto jsme v květnu očekávali oživení, ale myslím, že se to přenáší i do června.

Na vedlejších trzích je stále 6 bilionů dolarů v hotovosti a maržový dluh je stále mnohem nižší než v říjnu 2021, tudíž víme, že investoři ještě nejsou tak moc v longu. Takže si myslím, že se to tento měsíc projeví a dojde k docela překvapivě silnému pohybu vzhůru.

Zajímavější je Leeho predikce ohledně budoucího ATH na Bitcoinu. Hlavní kryptoměna podle něj do konce roku více než zdvojnásobí svou aktuální tržní hodnotu:

..Díky Bitcoin ETF došlo k ohromným přílivům, ale institucionální přijetí a budování infrastruktury kolem Bitcoinu je teprve na začátku. A to dělá z kryptoměn a zejména Bitcoinu třídu aktiv s dobrým příslibem.

A myslím si, že tento druh rozšíření vlastnictví vyžene bitcoiny na 150 000 dolarů. A opět, překvapení – možná překvapivé nebo nepřekvapivé, Bitcoin se stále řídí matematikou. Více než 87 % pohybu Bitcoinu se stále řídí právě počtem peněženek a aktivitou v peněženkách a obojí se pohybuje výše.

Aktuálně se BTC na kryptoburzách obchoduje za 71 100 USD.

Další:

517 miliard USD v nerealizovaných ztrátách amerických bank a 63 věřitelů na pokraji insolvence, informuje FDIC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *