Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Visa umožňuje výběry kryptoměn přímo na debetní karty ve 145 zemích, což nahrzuje potřebu kryptoburzy

Platební gigant Visa eliminuje potřebu používat centralizované burzy. Uživatelé kryptoměnových peněženek nyní mohou prodávat kryptoměny přímo na svou platební kartu a platit či vybírat hotovost.

Společnost Visa navázala partnerství s poskytovatelem infrastruktury Web3 Transak. Podle oznámení z 30. ledna nyní na svých kartách zavádí kryptoměnové výběry a platby prostřednictvím řešení Visa Direct.

Integrace kryptoměnových transakcí je k dispozici okamžitě a podle společnosti umožňuje výměnu kryptoměn za fiat a platby u 130 milionů obchodníků, kde je akceptována Visa.

Yanilsa Gonzalez-Ore, ředitelka Visa Direct pro Severní Ameriku. uvedla, že novinka poskytne rychlejší, jednodušší a propojenější zážitek:

Umožněním karetních výběrů v reálném čase prostřednictvím Visa Direct poskytuje společnost Transak svým uživatelům rychlejší, jednodušší a propojenější zážitek, což usnadňuje převod kryptoměnových zůstatků na fiat měny, které lze utratit ve více než 130 milionech obchodních míst, kde Visa je akceptována.

Nové možnosti směny kryptoměn na fiat přináší velký milník v propojení krypta a tradičního finančního světa, poznamenal Harshit Gangwar, vedoucí marketingu společnosti Transak.

V praxi to pro uživatele znamená možnost směnit Bitcoin a nejméně 39 dalších kryptoměn bez potřeby vstupovat na burzu. Podle Gangwara přináší spolupráce významné výhody uživatelům decentralizovaných platforem a peněženek, jako jsou MetaMask, Ledger, Trust Wallet a další.

Další:

Všechny oči upřeny na Bitcoin bojující opět o 40 000 USD! Hustá dynamika nabídky a faktory, které řídí trhy

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *