Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Visa: Více než 100 milionů prodejců přijímá Bitcoin a kryptoměny po celém světě

Společnost VISA zveřejnila data, ze kterých plyne, že kryptoměny v globálním využití v rámci platebních karet zažívají boom.

Podle údajů zveřejněných společností Visa „uživatelé provedli platby ve výši 2,5 miliardy dolarů pomocí karet propojených s kryptoměnami během posledního fiskálního čtvrtletí společnosti, které skončilo 31. prosince.“ 

Jednou z nejoblíbenějších karet je ta od společnosti Crypto.com, která od svého založení v roce 2020 explodovala v růstu. Za uzamčení tokenu CRO mohou uživatelé vydělat až 8 % zpět v kryptu jen ze samotných nákupů. Tyto typy karet jsou skvělým způsobem, jak zapojit masy do kryptoměn, což je přesně to, co se podle dat společnosti Visa děje.

Generální ředitel Al Kelly, řekl, že celkem na vydávání kryptokaret spolupracují s „více než 65 kryptoplatforem a burz, včetně Coinbase a BlockFi.

Nejpozoruhodnějším číslem plynoucím ze zprávy o výdělcích Visy pak je, že nyní více než 100 milionů prodejců v jejich síti přijímá kryptoplatby. O tom by si kryptosvět mohl před pár lety nechat jen zdát.

TIP: BlockFi recenze: Vydělávejte úroky ze své kryptoměny, zatímco spíte [aktualizace 2022]

Platební gigant dále uvedl, že se více angažují kryptoprostoru a snaží se zlepšit „konektivitu, rozsah, nabídku pro spotřebitele, spolehlivost a bezpečnost.“ Dokonce spustili krypto poradenskou službu , která má „pomáhat finančním institucím rozvíjet jejich podnikání v oblasti kryptoměn, protože poptávka po krypto produktech neustále roste.“

 

Bitcoin měnou Arizony; Bidenovy anti-krypto regulace; SEC zamítá Fidelity ETF: Zprávy týdne

Tone Vays říká, že bitcoinový býčí trh neskončil a stále míří na 100 000 dolarů

Tone Vays říká, že bitcoinový býčí trh neskončil a stále míří na 100 000 dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *