Vyšla KryptoVlada donate kartička s podporou nadace Movember

0
kryptovlada, krypto, pomaha, movember, nadace, nft,

Kryptokomunita pomáhá a je známá tím, že s oblibou podporuje různé nadace a charitu. KryptoVláďa vydal svůj NFT token na podporu svého kanálu a tvorby videí. Tím to však nekončí, polovina výtěžku tentokrát poputuje nadaci Movember.

TIP: HODL! HARD NFT (Black&White Edition)

KryptoVlada donate card s podporou nadace Movember

Toto není placená spolupráce. Rozhodli jsme se, že podpoříme dobročinnou snahu a youtubera KryptoVláďu, který vydává své NFT tokeny. Tyto kartičky začal nabízet v říjnu, kdy jich všech dvacet prodal během několika hodin. Na listopad se rozhodl vymyslet něco speciálního. Pod článkem najdete video, kde vám k tomu něco víc řekne on sám. Pointa je, že tentokrát bude polovina výtěžku z donate kartiček věnována na podporu nadace Movember.

Tato nadace se zabývá něčím, o čem se podle všeho moc nemluví. Stanovuje si přitom odvážný cíl. Do roku 2030 chce snížit počet předčasných úmrtí mužů o 25 %. Movember se zabývá nejen rakovinou prostaty, ale také prevencí sebevražd. Na svých stránkách např. uvádí: „Následky špatného psychického zdraví mohou být smrtelné. Každou minutu umírá ve světě 1 muž na následky sebevraždy. Muži, bez ohledu na věkovou kategorii, často nerozeznají, kdy mají psychické problémy. Necítí se ani dobře, když mají žádat o pomoc.”

Advertisement

Darujte, pomožte a přispějte na dobrou věc

V tuto chvíli již můžete přejít přímo na stránku Rarible a třeba si ji vyzkoušet. O tom, co jsou NFT tokeny, jsme se mimochodem bavili v tomto článku. Kdy jindy než teď? Koupí KryptoVláďovy kartičky podpoříte jednak jeho kanál a tvorbu dalších videí, ale také nadaci Movember a ještě si případně osaháte NFT a vyzkoušíte něco nového.

Kryptokomunita pomáhá.

KryptoVlada DonateCard for Movember

Video

 

 

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *