Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Alibaba na největší 24hodinové nákupní akci na světě rozdává free Bitcoin

Letošní Globální nákupní festival trhal rekordy. Společnost Alibaba na svém mediálním rozcestníku Alizila průběžně informuje o bilanci největšího „nákupního svátku,” který každoročně pořádá 11. 11. Gigant uzavřel partnerství s Lolli a umožnil zákazníkům získat část nákupu zpět formou BTC.

Alibaba rozdává free Bitcoin!

Další obrovská zpráva z Číny pro Bitcoin. Stěžovali jste si, že čínská podpora blockchainu nezahrnuje jediné slovo „Bitcoin nebo kryptoměny?” Tak vás možná uklidní tato zpráva. Alibaba – čínský internetový gigant – nyní spolupracuje s platformou Lolli, čímž zákazníkům v USA umožňuje získat až 5 % bitcoinů zpět při nákupu zboží online.

Alex Adelman, šéf Lolli k tomu uvádí:

„Jedná se o milník partnerství pro Lolli, protože Alibaba je největší maloobchodní a e-commerce společnost na světě, zahájí se na Single’s Day, největším světovém nákupním dni v roce. Naše partnerství umožňuje našim uživatelům vydělávat zdarma bitcoiny na milionech produktů online každý den…”

Největší nákupní akce na světě

Spolupráce je o to zajímavější, že byla zahájena na největším nákupním festivalu roku, který v USA překonává černý pátek i kyber ​​pondělí. Akce přezdívaná Singles Day,

nebo také nákupní festival Double 11, protože připadá na 11. listopadu, propaguje obrovské slevy na online nákupních platformách Alibaba, jako je Tmall.

Odpočítávání akce působilo trochu jako Silvestrovský gala večer. Vystoupila zpěvačka Taylor Swiftová, trenéři a šampióni taneční reality show „Street Dance of China“ a mnoho dalších. Alibaba následně průběžně informovala o jednotlivých rekordech, dosažených během letošního ročníku. Alibaba na svých platformách zaznamenala během 24 hodin tržby v hodnotě 38,4 miliard dolarů, což je o cca 8 miliard více než loni.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

3 důvody, proč další halving nemusí vypumpovat cenu BTC jako minule

Zdroje:
https://www.alizila.com/
https://dailyhodl.com/
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *