Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Anthony Scaramucci: 100 000 USD za BTC do konce roku je stále na dosah

Anthony Scaramucci, generální ředitel a zakladatel SkyBridge Capital, si myslí, že bitcoiny mohou do konce roku dosáhnout cenovky 100 000 dolarů za jednotku.

Scaramucci je bullish

Ten, koho zajímají optimistické predikce a potřebuje doplnit hopium, ať řekne ano. Ten, kdo potřebuje nějaké čáry, grafy a podklady, ať radši přimhouří obě oči. Anthony Scaramucci v rozhovoru citovaném webem Cointellegraph uvedl, že Bitcoin poroste především díky exponenciálnímu růstu poptávky každý měsíc. Scaramucci je dlouhodobým zastáncem BTC a je přesvědčen, že hlavní kryptoměna roste rychleji než technologičtí giganti, jako je Google, Facebook a Amazon, a že Bitcoin do roku 2025 dosáhne 1 miliardy uživatelů.

„Je to technologie a produkt budoucnosti a budoucnost přijde rychleji, než lidé očekávají.”

„Sečteno a podtrženo, máte omezenou a fixní nabídku bitcoinů a každý měsíc máte exponenciálně větší poptávku,” řekl Scaramucci v exkluzivním rozhovoru pro Cointelegraph.„Dokud to vidím, vidím, jak ty ceny rostou. Zůstaneme tedy u cenového cíle 100 000 dolarů,“ vysvětlil.

Někdejší bitcoinový skeptik Anthony Scaramucci loni spustil fond BTC SkyBridge Capital s investicí 25 milionů dolarů. Od té doby firma neustále hromadí digitální zlato. Nyní máme v našem produktovém portfoliu pravděpodobně bitcoiny v hodnotě 650 až 700 milionů dolarů,”

dodal.

Všichni optimismus nesdílí!

Zatímco Scaramucci srší optimismem, jsou zde i hlasy, které tvrdí pravý opak, pokud jde o budoucí cenu kryptoměn. John Paulson Lambasts nedávno varoval krypto investory, že se kryptoměny nakonec ukážou být bezcenné. Tento miliardář je podobně jako Petr Schiff příznivcem zlata jako uchovatele hodnoty a kryptoměnny zhodnotil jako bezcenné, resp. uvedl, že nemají „žádnou vnitřní hodnotu.“ Investorům vzkázal:

„Kryptoměny, bez ohledu na to, kde se dnes obchodují, se nakonec ukáží jako bezcenné. Jakmile bujarost odezní nebo likvidita vyschne, půjdou na nulu. Nedoporučoval bych nikomu investovat do kryptoměn.“

Je zřejné, že trend hlasité kritiky kryptoměn, která se střetává s optimistickými až bláznivě vyznívajícími cenovými predikcemi, ještě zdaleka naskončil. Bitcoin začal jako digitální decentralizovaná hotovost a v současné době je chápán především jako riziková investiční příležitost, což pro altcoiny platí dvojnásob. Až teprve budoucnost nám vyjeví, kdo měl pravdu a kdo je na omylu.

 

Odpočítávání a protesty: Bitcoin se brzy stane zákonným platidlem Salvadoru

Přečtěte si alespoň část – Bitcoin Whitepaper – překlad do češtiny

Co vám nikdo neřekne o Bitcoinu 2: Rady pro investory – Transparentně o KYC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *