Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin je po rekordně dlouhou dobu nad 10 000 dolarů

Úzávěrky denních svíček grafu BTC / USD se nejdéle v historii drží nad hodnotou 10 000 dolarů. Bitcoin tak zaznamenal rekord, pokud jde o setrvání nad touto důležitou supportní hladinou, která nyní drží jeho kurz nad vodou.

Cena BTC je nejdéle v historii nad 10 000 $

Spoluzakladatel společnosti Morgan Creek Digital Anthony Pompliano, známý jako Pomp, patří k analytikům, kteří shledali nový cenový rekord Bitcoinu velmi býčím. Podle něj je to další z důkazů, proč se mýlí obchodníci s medvědí náladou ohledně ceny BTC, kteří očekávají další propady a downtrend… Uvedl:

„Vážení bitcoinoví hateři, Bitcoin strávil rekordních 63 dní za sebou nad 10 000 $ a vykazuje jen známky toho, že půjde výše.

CME GAP

Cena Bitcoinu se na grafu s denními svíčkami drží nad 10 tisíci dolary od 27. července. Začátkem tohoto měsíce došlo k několika pokusům o proražení této psychologické úrovně, ale support cenu udržel a graf v závěru každého dne uzavřel nad. Jedním z hlavních důvodů, proč mnozí čekali propad dolů, je CME GAP v úrovni 9 925 – 9 665 USD.

Uvedená mezera se objevila na CME futures v polovině července. Uvádí se, že graf zavírá GAP nejméně v 9 případech z 10. I proto mnozí z nás čekali, že support 10k pustí cenu Bitcoinu dolů. K tomu však zatím nedošlo, byť řada analytiků zůstává nadále nakloněna tomu, že k retestu 9 600 $ nakonec dojde.

Nuda na trhu

Kolísání v rozmezí přibližně 10 000 a 11 tisíc dolarů vede obchodníky k hledání zelenějších pastvin v altcoinech a DeFi tokenech. Jak ale uvedl Rakesh Upadhyay ve svém příspěvku na webu Cointelegraph, úroveň [10 tisíc $] se nyní stala silnou podporou poté, co předtím působila jako tuhý odpor.” A dodává:Býci důsledně vykupovali poklesy na 10 000 $ a méně a tato psychologicky důležitá úroveň může nyní působit jako základna pro zahájení další etapy uptrendu.”

(Zdroj: TradingView)

 

Co je SEED, jak funguje a kam ho uložit: Pro nováčky

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *