Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Anthony Pompliano: Bitcoin pomáhá miliardám lidí v Hongkongu a Indii – lidé si ho časem zvolí!

Anthony Pompliano komentoval poslední dění ve světě, zejména protivládní protesty spojené s poloprázdnými bankomaty v Hongkongu a skandál s tisícovkami zamrzlých účtů v Indii.

Anthony Pompliano stále věří v Bitcoin

A poslední dění ve světě ho vede k tomu, aby nám to připomínal. Anthony Pompliano se zaměřil na události, které si nyní krátce popíšeme. V Hongkongu stále probíhají protesty, o kterých jsme vás  již dříve informovali, a které se během víkendu eskalovaly. Kapitál se údajně přelévá ven ze země a lidé zde stojí dlouhé fronty na bankomaty, kde podle všeho docházejí peníze.

Také Indie zaznamenala problémy s přesunem finančních prostředků. Držitelé bankovních účtů v PMC Bank V Indii žádají, aby dostali z banky své peníze. Banka má více než 900 000 vkladatelů. K tomu došlo po skandálu banky, která údajně vytvořila 21 000 podvodných účtů.

Indická centrální banka (RBI), reagovala na podvod tím, že stanovila limity pro výběry z bank. Tisíce zákazníků mají nyní na svých bankovních účtech uzamčeny své životní úspory. Mohou si vybrat pouze ekvivalent 140 dolarů v příštích 6 měsících. Lidé protestují.

Anthony Pompliano k tomu všemu uvádí:

“Nakonec věřím, že lidé se rozhodnou pro něco, co není manipulovatelné, není zabavitelné, není cenzurovatelné, zjistitelné atd. A tak si myslím, že lidé budou pokračovat – zpočátku pomalu – ale v průběhu času více a více lidí si vybere měnu, kterou vláda nekontroluje.

Bitcoin přináší ke stolu spoustu různých hodnotových rekvizit. Součástí krásy bitcoinů je to, že je pro různé lidi cenné z různých důvodů. Pokud jste v zemi, kde se obáváte o někoho, kdo zabaví vaše aktiva, najednou se stane velmi přitažlivá bitconova nezabavitelnost.

Pokud se obáváte, že žijete v oblasti, kde jste cenzurováni, stane se necenzurovatelnost velmi atraktivní. Pokud jste v zemi, kde existuje hyperinflace, nyní je neschopnost někoho zbavit měny velmi atraktivní. A tak to přináší různou hodnotu různým skupinám lidí.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Co číst dále?

CEO Coinbase vyzval USA k přehodnocení “směšné” reakce na Libru, PayPal oficiálně opouští projekt

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *