Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinové velryby nashromáždily téměř 2 miliardy dolarů v BTC za 18 dní, akumulace Bitcoinu v tichosti pokračuje

Blockchainová analytická firma Santiment informovala o aktuálně velmi vysokém zájmu akumulovat Bitcoin ze strany velkých hráčů.

 

Míra přijetí kryptoměn může být vyšší, než jste si mysleli: 46 procent mileniálů vlastní krypto, říká nový průzkum

 

Santiment říká, že velryby od 11. dubna cca do konce měsíce ke svým bitcoinovým zůstatkům naštosovaly něco málo přes 64 000 BTC v hodnotě 1 875 819 869 dolarů.

Tzv. velryby jsou velcí hodleři či investoři držící mezi 100 a 10 000 BTC.

Společnost uvádí:

Bitcoinové velryby znovu tiše kumulovaly od doby, kdy 11. dubna vybraly zisky nad 30 000 dolarů. Od tohoto data, kdy ceny kolísaly a mírně klesaly, adresy [velryb] společně přidaly zpět do svých pozic 64 094 mincí.

 

 

Zatímco dnešní velryby akumulují, ty historické jsou často spící po celou řadu let. Když se takový hráč čas od času probudí, obvykle to vyvolá ohlasy a pozornost.

Nedávno se hned dvě právě takové velryby po mnoha letech rozhodly přesunot své bitcoiny.

Jedna velryba ze Satoshiho éry, která byla nečinná od roku 2011, náhle vyplavala a přesunula 10 milionů dolarů v BTC. Další dříve spící velryba, která naposledy provedla transakci v prosinci 2013, z ničeho nic ožila a převedla ze své peněženky bitcoiny v hodnotě přes 60 milionů dolarů.

S cenovkou okolo 30 tisíc dolarů je Bitcoin ani ne v polovině své historicky nejvyšší ceny. Na trhu panuje relativně vysoká nerozhodnost, přičemž část obchodníků stále ještě nepovažuje bear market za jednoznačně skončený, zatímco menší část analytiků se již předhání se svými predikcemi budoucích vrcholů.

 

komentářích.[/stextbox]

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Exploit peněženky MetaMask není zdrojem masivního hacku Monahanové: Krádež 5 000 ETH za 10 mil. USD z OG účtů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *