Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Tento měsíc se v Kongresu USA projednávají kryptoměny: Série slyšení může přispět ke stanovení jasných pravidel

Zákonodárci Spojených států se připravují na sérii slyšení o kryptoměnách, kde budou projednávat jasná pravidla pro odvětví.

 

Rozdíl 12 a 24 slov počáteční fráze (seedu) v bezpečnosti? Našenec rozlouskl bitcoinovou peněženku za pár minut

 

Hned 4 různé výbory ve Sněmovně USA se budou v květnu zabývat odvětvím kryptoměn. V nové tiskové zprávě šéfové výborů uvedli, že plánují uspořádat několik setkání, aby identifikovali regulační problémy v kryptoprůmyslu a vyřešili je.

Podle proklamace se politici pokusí vytvořit jasná regulační pravidla, která ochrání investory, aniž by potlačily inovace.

Je jasné, že digitální aktiva a jejich základní technologie blockchain jsou skutečným příslibem. Transformační povaha této technologie také vytváří regulační problémy, které ovlivňují jak výbory pro zemědělství, tak výbory pro finanční služby.

Naše výbory se pouštějí do bezprecedentního společného úsilí o přijetí a podepsání jasných pravidel pro ekosystém digitálních aktiv. Musíme najít vhodnou rovnováhu, abychom chránili spotřebitele, aniž bychom potlačovali odpovědné inovace.

Tento týden pořádáme doplňující slyšení podvýboru, abychom identifikovali regulační mezery související s digitálními aktivy. Příští měsíc uspořádáme společné slyšení podvýboru, abychom zvážili způsoby, jak tyto mezery odstranit. Jsme odhodláni nacházet funkční řešení, která poskytují tolik potřebnou regulační jasnost a jistotu, a přitom stále dodržují osvědčené principy, které chrání účastníky trhu.

Jednání se uskuteční tento měsíc či v blízké budoucnosti. Oficiální data však zatím nebyla stanovena.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Digitální minimalismus berte jako odpočinkový sport pro zdraví, který odbourává přemíru odpadních aktivit

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *