Neděle, 19 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Míra přijetí kryptoměn může být vyšší, než jste si mysleli: 46 procent mileniálů vlastní krypto, říká nový průzkum

Nová studie uvádí, že 46 % mileniálů v zemích s velkou populací, jako jsou Spojené státy, Čína, Japonsko, Německo, Indonésie a Nigérie, vlastní kryptoměny.

 

Globální platební gigant Visa pokračuje ve svých ambiciozních plánech na krypto a stablecoinový platební produkt

 

Zprávu o relativně vysoké míře přijetí kryptoměn přinesla studie, která probíhala mezi červencem 2022 a lednem 2023, zveřejněná 28. dubna kryptoměnovou burzou Bitget.

Průzkumu se účastnilo přibližně 255 000 dospělých respondentů z 26 zemí, přičemž v každé zemi bylo přibližně 10 000 respondentů. Podle výsledků téměř polovina generace mileniálů vlastní kryptoměny.

O poznání hůře ve srovnání s mileniály si vedly další generace. Kryptoměny podle průzkumu vlasní 25 % gen X, 21 % gen Z a 8 % generace baby boomerů.

 

Bitget napsal:

Na začátku příští dekády mohou demografické procesy vést k dramatickému posunu směrem ke zvýšené akceptaci kryptoměn, protože vyšší podíl mladších generací nadále vykazuje silnou poptávku po kryptoměnách, a to i přes zpomalení růstu populace.

Také další průzkumy hovoří ve prospěch vysoké míry akceptace kryptoměn mladší generací. V říjnu 2022 průzkum Charlese Schwaba odhalil, že téměř 50 % generace Z a mileniálů chce krypto v penzijních fondech.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Digitální minimalismus berte jako odpočinkový sport pro zdraví, který odbourává přemíru odpadních aktivit

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *