Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Globální platební gigant Visa pokračuje ve svých ambiciozních plánech na krypto a stablecoinový platební produkt

Chystaný krypto produkt společnosti Visa je navržen tak, aby podporoval mainstreamové přijetí veřejných blockchainových sítí a stablecoinových plateb. Které kryptoměny použije?

 

CEO Binance “CZ” varuje před nákupem memecoinů shillovaných twitterovými účty, které sám náhodně sledoval

 

Visa pokračuje ve zkoumání výhod kryptoměnového průmyslu s novou iniciativou zaměřenou na platby stablecoiny. Platební gigant působící po celém světě potenciálně může výrazně rozšířit přijetí kryptoměn.

Kryptoměnové úsilí Visy má na starost Cuy Sheffield, který ohledně novinky uvedl:

Máme ambiciózní plán pro kryptoprodukty Visa a právě jsme otevřeli několik volných pozic pro starší softwarové inženýry, aby nám pomohli řídit mainstreamové přijetí veřejných blockchainových sítí a stablecoinových plateb.

Podle pracovního inzerátu zveřejněného 20. dubna krypto divize společnosti Visa buduje „příští generaci produktů.“ Tyto možnosti podle společnosti usnadní digitální obchodování v každodenním životě.

Obzvláště mě zajímají zkušenosti s používáním Github Copilot a dalších inženýrských nástrojů asistovaných AI pro psaní a ladění chytrých smluv, napsal Sheffield ohledně pracovní nabídky na Twitteru.

K dalším požadavkům pak patří dobrá znalost řešení vrstvy 1 a 2 spolu se zkušenostmi s psaním chytrých smluv pomocí programovacího jazyka Solidity. Jelikož jde o ethereový programovací jazyk, je jasné, že Visa chce ve svých produktech využívat právě Ethereum.

Pokud jde o stablecoin, vzhledem k dříve uzavřené spolupráci se společností Circle se jako žhavý kandidát jeví USDC.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Bitcoin dnes prudce roste, zatímco doutnající bankovní krize způsobuje problémy další banky: First Republic Bank

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *