Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

CEO Binance “CZ” varuje před nákupem memecoinů shillovaných twitterovými účty, které sám náhodně sledoval

Zakladatel největší světové kryptoburzy Binance Changpeng “CZ” Zhao varuje své příznivce, aby nekupovali meme coiny hypované podvodníky.

 

Bidenův nový ředitel komunikace vlastní bitcoiny v hodnotě 50 000 až 100 000 dolarů! Jaká omezení pro něj platí?

 

Některé účty na Twitteru využívají skutečnost, že je Zhao sleduje, ke spouštění či propagaci meme coinů. Changpeng Zhao varuje investory, aby do těchto kryptoměn určitě nevkládali své peníze.

CZ na Twitteru informoval, že se určité skupiny lidí snaží využít jeho pozornosti. Podvodníci se snaží koupit twitterové účty, které CZ „náhodně sledoval,“ aby zde propagovali nějaké memecoiny a vytvořili iluzi, že jejich tokeny Zhao či Binance podporuje.

Šéf Binance uvádí, že takové účty přestane sledovat hned, jakmile ho na takový případ jeho tým upozorní. I přes varování nezmínil žádné konkrétní tokeny či coiny, které využívají tento typ nekalé propagace.

Memecoiny jsou stále poměrně oblíbené a dochází u některých z nich k naprůměrnému zhodnocení. Právě této skutečnosti se zřejmě snaží využít podvodníci, kteří propagují nezajímavé tokeny a snaží se vyvolat dojem, že je podporují vlivná jména z kryptosektoru. Investoři musí být opatrní.

K události dochází krátce poté, co jeden z memecoinů raketově vystřelil. Více zde: Příběh extrémního štěstí z kryptomarketu: On-chain data odhalují obchod se ziskem 454 083 % na memecoinu

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Bankovní gigant Standard Chartered předpovídá růst Bitcoinu na 100 000 dolarů, ještě v prosinci byli bearish

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *