Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bankovní gigant Standard Chartered předpovídá růst Bitcoinu na 100 000 dolarů, ještě v prosinci byli bearish

Britská nadnárodní banka působící v oblasti spotřebitelského, podnikového a institucionálního bankovnictví a treasury služeb Standard Chartered je aktuálně bullish na Bitcoinu.

 

KuCoin odškodní oběti falešné propagační akce, o kryptoaktiva přišli po hacku twitterového účtu kryptoburzy

Bankovní gigant Standard Chartered předpověděl, že by se Bitcoin (BTC) mohl do konce příštího roku vyšplhat až na 100 000 dolarů.

Podle banky již kryptozima definitivně skončila a čekají nás vyšší cenové úrovně. V době přípravy článku se BTC obchoduje za 27 372 USD po asi 10% propadu za posledních 7 dní.

Geoff Kendrick, vedoucí výzkumu digitálních aktiv Standard Chartered, připisuje potenciální růst kryptoměny několika faktorům. To se týká nedávných otřesů v bankovním sektoru či stabilizace rizikových aktiv po uzavření cyklu.

Mezi další důvody, proč jsou analytici nadnárodní banky bullish, patří zvyšování sazeb americké centrální banky a zvýšená ziskovost při těžbě kryptoměn.

Nutno zmínit, že stejná banka ještě v prosinci 2022 predikovala zhroucení Bitcoinu na 5 000 dolarů. Tato předpověď se nen aplnila a BTC naopak od začátku letošního roku vykazuje známky oživení.

Nyní se zdá, že se kryptomarket po sérii propadů vzpamatoval, na což zřejmě reaguje Standard Chartered. V podobném duchu zní i řada dalších predikcí, které pouze kopírují aktuální trend a v zásadě nepřinášejí nic nového.

Standard Chartered v září 2021 předpovídal, že se cena Bitcoinu do začátku roku 2022 vyšplhá na 100 000 USD. Po bear marketu se ke svému cenovému výhledu vrací a stanovuje opatrnější dvouletý časový rámec.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.
Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností může být čistě náhodná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

Exploit peněženky MetaMask není zdrojem masivního hacku Monahanové: Krádež 5 000 ETH za 10 mil. USD z OG účtů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *