Bidenův nový ředitel komunikace vlastní bitcoiny v hodnotě 50 000 až 100 000 dolarů! Jaká omezení pro něj platí?

0
Biden

Zdá se, že nový ředitel komunikace prezidenta Bidena – Ben LaBolt – je kryptoměnový hodler. Ukázalo se, že vlastní bitcoiny v hodnotě 50 000 až 100 000 dolarů podle pravidelného podání, které musí zveřejňovat každých 90 dní.

 

KuCoin odškodní oběti falešné propagační akce, o kryptoaktiva přišli po hacku twitterového účtu kryptoburzy

 

Na nového šéfa komunikace prezidenta USA Bidena, který se připojil k administrativě minulý měsíc, budou platit určitá omezení. Mimo jiné se budou vztahovat na firmy jako Meta Platforms, Haun Ventures a Shopify…

Řediteli komunikace Bílého domu Benu LaBoltovi bude zakázáno „účastnit se právních záležitostí, vyšetřování nebo smluv týkajících se kryptoměn nebo technologických firem, které dříve zastupoval.“

Decentralizovaná burza Uniswap a společnost rizikového kapitálu Andressen Horowitz – raný investor do Coinbase – jsou také bývalými klienty Bully Pulpit Interactive (BPI), kde byl LaBolt dříve partnerem. Dále prozradil, že vlastní až 100 tisíc USD v Bitcoinu a až 50 tisíc USD v Ethereu.

 

Další omezení vztahující se na LaBolta jsou v souladu s pravidly, která dodržují další vedoucí zaměstnanci Bílého domu. LaBolt však bude moci radit ohledně prezidentova přístupu k regulaci kryptoměn a společností provozujících sociální sítě.

Nedávná ekonomická zpráva Bílého domu rozporovala většinu bitcoinových výhod a zároveň se zamyslela nad různými vlastnostmi, o kterých se administrativa domnívá, že dávají americkému dolaru jeho hodnotu. Kráce před tím byl zveřejněn plán prozkoumání možnosti zavedení CBDC v USA.

Advertisement

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Hardwarová peněženka Trezor nyní podporuje funkci CoinJoin k ochraně osobních údajů pro kryptoměnové hodlery

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *