Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Hardwarová peněženka Trezor nyní podporuje funkci CoinJoin k ochraně osobních údajů pro kryptoměnové hodlery

Trezor na svých hardwarových peněženkách přináší funkci CoinJoin. Novinka uživatelům umožňuje zvýšit soukromí a bezpečnost bitcoinových transakcí.

 

Velká Británie může mít kryptoregulaci do jednoho roku, říká ekonomický tajemník po schůzce s Armstrongem

 

Novinka by měla být již v tuto chvíli dostupná pro všechny uživatele Trezoru Model T. Společnost slibuje, že v blízké budoucnosti umožní CoinJoin také na své levnější variantě hardwarové peněženky – Model One.

CoinJoin je metoda pro soukromí BTC transakcí, poprvé představená bývalým Bitcoin core vývojářem Gregory Maxwellem v srpnu 2013. Proces má schopnost anonymizovat bitcoinové transakce tím, že umožňuje posílat BTC jako součást velkého společného převodu a zakrývat historii transakcí.

Funkce je výsledkem spolupráce Trezoru s peněženkou Wasabi zaměřenou na soukromí. Před jejím využitím si uživatelé musí otevřít nový účet CoinJoin a odeslat si na něj své prostředky. Ten je zde k dispozici společně s ostatními bitcoinovými účty, jako je SegWit, Taproot a podobně.

Aby bylo zajištěno maximální soukromí, funkce CoinJoin na Trezoru také vyzve uživatele, aby povolili anonymní komunikační protokol Tor.

 

Při zadání CoinJoinu uživatelé zaplatí 0,3% poplatek za koordinátora a poplatek za těžbu. Remixy — další kola CoinJoin — nemají žádný poplatek za koordinátora. Při utrácení coinjoinovaných výstupů se neplatí žádný další poplatek, uvedl analytik společnosti Josef Tetek.

Zmíněným poplatkem za těžbu je myšlen klasický bitcoinový transakční poplatek.

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Propagoval Gensler neregistrovaný cenný papír? Předseda SEC se objevil na videu, kde shilluje Algorand (ALGO)!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *