Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Blížící se “FedCoin” bude nástrojem pro sledování lidí ve stylu Orwellova 1984: Kiyosaki ostře kritizoval CBDC

Autor finančního bestselleru Bohatý táta Chudý táta Robert Kiyosaki varuje, že román George Orwella 1984 by se mohl rychle stát realitou, až USA zahájí zavedení digitální měny centrální banky (CBDC).

 

Inflace v Argentině přesahuje 100 % ročně! Centrální banka reaguje zvýšením úrokových sazeb na 81 procent

 

Na svém youtubovém kanálu The Rich Dad Channel Kiyosaki říká, že „FedCoin“  vydaný Federálním rezervním systémem umožní úřadům stát se všudypřítomnými a sledovat každý krok Američanů.

CBDC podle Kiyosakiho ohrozí svobodu lidí a vloží vládám do rukou nástroje, které povedou k totalitní společnosti. Uvedl:

Velkým problémem FedCoinu, CBDC, je, že ztrácíme své soukromí. Že nás budou sledovat, budou sledovat každý pohyb, protože budou vědět, za co všechno utrácíme peníze, za co je utrácíme, komu je dáváme a všechno tohle, takže se z toho stane 1984 George Orwella. Velký bratr vás bude sledovat prostřednictvím vašich peněz a to je problém digitální měny centrální banky neboli Fed Coinu…

Lidé jako já panikaří. Řekl jsem: ‘Ach můj bože, budou mě sledovat. Nechci, aby věděli, jak utrácím své peníze. to není jejich věc.’

Kiyosakiho komentáře přicházejí, když Federální rezervní systém s přímou výzvou Bílého domu zkoumá výhody a rizika CBDC. Není přitom zdaleka sám, kdo varuje před digitální měnou centrální banky.

Floridský guvernér Ron DeSantis nedávno oznámil, že zakáže digitální měny centrální banky (CBDC). Připojte se, říká ostatním

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Propagoval Gensler neregistrovaný cenný papír? Předseda SEC se objevil na videu, kde shilluje Algorand (ALGO)!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *