Floridský guvernér Ron DeSantis zakáže digitální měny centrální banky (CBDC)! Připojte se, říká ostatním

0

Guvernér amerického státu Florida ve svém projevu řekl, že nechce, aby se na Floridě kdy začaly používat CBDC.

 

Centrální bankéři, banky a bankovní regulátoři věděli, že přichází kolaps, ale lhali všem držitelům dolarů a vkladatelům, říká ex-CTO Coinbase

 

Ron DeSantis zahájil hnutí proti CBDC. Floridský guvernér a potenciální kandidát na prezidenta USA pro rok 2024 vyzývá další státy, jako je Texas, aby se k němu připojily.

Dnes jsem zde, abych vyzval zákonodárce, aby schválili zákon, který výslovně zakáže používání CBDC jako peněz v rámci obchodního zákoníku Floridy. To zajistí, že Florida bude i nadále státem, který prostřednictvím trhu podporuje inovace ve finančním sektoru a zároveň chrání před vládním dohledem nad vašimi osobními financemi. Tím by legislativa neměla skončit.

Vzhledem k pokračujícímu nárůstu čínského vlivu na celosvětové záležitosti a přání přijmout CBDC po celém světě by legislativa měla také zakázat jakékoli CBDC vydané devizovou rezervou nebo vládou schválenou centrální bankou. To zajistí, že k žádnému úsilí o přijetí celosvětové digitální měny nikdy nedojde ve svobodném státě Florida.

Podle guvernéra by se mohl připojit také Texas. Říká, že bude chtít „přimět státy, aby řekly  – Ne. Tuto moc vám nepředáme! – protože hotovost je nakonec králem.”

Pokud to dokážete držet v ruce, máte nad tím moc. Jakmile bude vše digitalizováno, bude nad tím mít kontrolu někdo jiný. A jde jen o to, jestli vás nechají žít svůj život. Nebo se rozhodnou udělat věci, aby obešli to, co chcete dělat vy?

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem.
Advertisement
Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

 

Fed vychrlil 300 miliard dolarů a Bitcoin míří na milion $ do 90 dnů?! Hyperinflace začíná: Týden na trzích

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *