Sobota, 2 prosinceVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Floridský guvernér Ron DeSantis zakáže digitální měny centrální banky (CBDC)! Připojte se, říká ostatním

Guvernér amerického státu Florida ve svém projevu řekl, že nechce, aby se na Floridě kdy začaly používat CBDC.

 

Centrální bankéři, banky a bankovní regulátoři věděli, že přichází kolaps, ale lhali všem držitelům dolarů a vkladatelům, říká ex-CTO Coinbase

 

Ron DeSantis zahájil hnutí proti CBDC. Floridský guvernér a potenciální kandidát na prezidenta USA pro rok 2024 vyzývá další státy, jako je Texas, aby se k němu připojily.

Dnes jsem zde, abych vyzval zákonodárce, aby schválili zákon, který výslovně zakáže používání CBDC jako peněz v rámci obchodního zákoníku Floridy. To zajistí, že Florida bude i nadále státem, který prostřednictvím trhu podporuje inovace ve finančním sektoru a zároveň chrání před vládním dohledem nad vašimi osobními financemi. Tím by legislativa neměla skončit.

Vzhledem k pokračujícímu nárůstu čínského vlivu na celosvětové záležitosti a přání přijmout CBDC po celém světě by legislativa měla také zakázat jakékoli CBDC vydané devizovou rezervou nebo vládou schválenou centrální bankou. To zajistí, že k žádnému úsilí o přijetí celosvětové digitální měny nikdy nedojde ve svobodném státě Florida.

Podle guvernéra by se mohl připojit také Texas. Říká, že bude chtít „přimět státy, aby řekly  – Ne. Tuto moc vám nepředáme! – protože hotovost je nakonec králem.”

Pokud to dokážete držet v ruce, máte nad tím moc. Jakmile bude vše digitalizováno, bude nad tím mít kontrolu někdo jiný. A jde jen o to, jestli vás nechají žít svůj život. Nebo se rozhodnou udělat věci, aby obešli to, co chcete dělat vy?

 

Máte rádi hodlerský web? Navštivte naši donate sekci a staňte se přispěvatelem. Nebo se s ostatními podělte o svůj názor v komentářích.

Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

 

Fed vychrlil 300 miliard dolarů a Bitcoin míří na milion $ do 90 dnů?! Hyperinflace začíná: Týden na trzích

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *