Bitcoinovej Kanál, otázky, odpovědi, hodler, hodl, bitcoin

Otázky a Odpovědi 2… Pojďme se na to podívat! Bitcoinovej Kanál je pořad, kde se příliš neřeší kurzy, investice či novinky. V tomto seriálu jde zejména o osvětu a edukaci ohledně Bitcoinu a kryptoměn. V dnešním díle se Kicom bude podruhé snažit odpovídat na otázky fanoušků.

Q&A 2

Je léto a Bitcoinovej Kanál si bere volno od složitých témat. No Hodler si určitě volno nebere. Mohli jste zaznamenat řadu zajímavých zpráv, novinek a informací, o kterých vás denně informujeme. Také bychom vás rádi upozornili na náš týdeník, který vychází každou Neděli.

Původně HODL vycházel ve 20:00, ale řekli jsme si, že v tuto hodinu se již řada z vás psychicky připravuje na nový týden a dává si od kryptoměn oddych. Proto jsme týdeník posululi na 18:00. Možná jste si všimli, že jsme také zapracovali na kvalitě našeho obsahu. Zmíněný týdeník je nyní opravdu o poznání kvalitnější.

Za zmínku stojí třeba díl, který vyčerpávajícím způsobem vyjmenovává jednotlivé důležité momenty v historii Facebooku a sestavuje z nich timeline. V dalším díle jsme se věnovali Dubaji. Toto město je o celá desetiletí před námi a po bližším pohledu na Dubai – na to, co vše se tam chystá, nebo jej již hotovo, jsme byli celkem ohromení. A minulou neděli jsme si udělali takový malý výzkum Bitcoinu.

Bitcoinovej Kanál

Bitcoinovej kanál na youtube vznikl přibližně ve stejnou dobu, jako vznik Hodler (KryptoHodler.cz). Jsme rádi, že vám můžeme přinášet jistě zajímavý obsah tohoto českého kryptoměnového youtubera, stejně jako několika dalších skvělých tvůrců, kteří s námi spolupracují. Hodler je od začátku koncipován tak, aby spojoval komunitu a budeme o to usilovat i nadále. Pokud po shlédnutí videa budete stále “hladoví” po nových informacích, můžete si přečíst některý z našich článků.

Dnešní témata:

  • Přijímání kryptoměn v kamenných obchodech a eshopech.
  • Advertisement
  • Signální skupiny, manipulace trhu.
  • Trading bot, automatické obchodování.
  • Univerzálnost seed phrase, standard BIP.
  • Software pro tvorbu videa na YouTube.
  • Adopce BTC mezi ajťáky.
  • Colorado Avalanche.

Video – Bitcoinovej Kanál: Q&A 2

Tento pořad vznikl ve spolupráci webu Hodler (KryptoHodler.cz) a youtubera Kicoma, který pro vás natočil následující video na Bitcoinovej Kanál. Jedná se o pravidelný seriál, který u nás vychází každé úterý v 16:30. Dnes na téma: Otázky a odpovědi 2.

 

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.