Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Pozor na Scamy! Dokonce i Vaše Známé Weby Mohou Propagovat Možné Podvodné Projekty

Pozor, naši kamarádi z ytb kanálu Online Invstice, které znáte z kryptozpráv, varují před možným podvodem. Projekt, kterému se v dnešním videu podívali na zoubek, propagují některé známé české a slovenské portály o kryptoměnách. 

UPOZORNĚNÍ: KryptoHodler neručí za pravdivost či úplnost informací ve videu ani neposkytuje finanční poradenství. Jedná se o videoobsah našeho spřáteleného ytb kanálu Online Investice.

Pozor na scamy

Každý někdy udělá přešlap, nebo se nechá nachytat. Ti moudřejší se pak z vlastních chyb poučí. No a my se dnes pokusíme poučit také z chyb druhých. Dokonce i známé weby o kryptoměnách mohou podobnou chybu udělat. Našim cílem však není, ukazovat na někoho prstem. Chceme vás spíše varovat.

Dávejte si pozor na scamy. Ani fakt, že něco propaguje web, který již čtete několik měsíců, ještě nemusí nutně zaručit, že se nejedná o podvod. Zda je právě tento projekt – B2BUSINESS.LTD – skutečně scam, nebo ne, to už na základě poskytnutých informací, případně vlastního průzkumu, posuďte sami.

My si však myslíme, že hodleři by měli především investovat sami. Většina z nás k tomu nepotřebuje dávat peníze někomu jinému, kdo tvrdí, že vám zaručí několik procent měsíčně. A navíc ještě pokud vás do takového projektu láká někdo, kdo za to dostane pro vizi. To už mírně zavání něčím zkaženým. Dle našeho názoru je lepší si zakoupit třeba Bitcoin. Sice vám nezaručí nic jistého, ale alespoň si ho můžete uložit do vlastní peněženky.

Pozor na bezpečnost v kryptosvětě

Kromě různých podvodů a extrémně rizikových investic, jako jsou třeba ICO, tu máme řadu dalších nástrah. Určitě to nepodceňujte a přečtěte si co nejvíce článků o bezpečnosti v kryptosvětě a řiďte se uvedenými zásadami. Náš článek o bezpečnostních zásadách naleznete ZDE.

Video

Níže si již můžete pustit video, kde ytb kanál Online Investice hodnotí klady a zápory projektu B2BUSINESS.LTD, kterému dělají placenou propagaci některé známé weby o kryptoměnách (nebudeme ze slušnosti jmenovat) v zemích bývalého Československa.

UPDATE: Kryptomagazin.CZ se výslovně distancuje od jakékoli propagace tohoto projektu a uvádí, že po rozpadu na českou a slovenskou doménu jdou již nadále obě jazykové verze vlastní cestou. Jak je uvedeno ve videu, projekt byl propagován slovenským webem Kryptomagazin.SK, nikoli českým KM s koncovkou „.CZ”.

https://youtu.be/xA7SHzTHUxM

 

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

FED Plánuje Mezibankovní Transakce 24/7 – Spuštění asi za 5 Let!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *