Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinovej Kanál | Zničí Kryptoměny Banky?

Zničí kryptoměny banky? Pojďme na to. Youtuber Kicom ve svých videích příliš neřeší kurzy, investice či novinky. V tomto pořadu jde zejména o osvětu a edukaci ohledně Bitcoinu a kryptoměn. Proto je otázkou, jak se ve svém dnešním videu postaví k této problematice. Ohrožují kryptoměny banky, nebo banky kryptoměny? Je to vzájemné?

TIP redakce: Rozhovor | Ekonom Dominik Stroukal: Jsem hodler, co si moc rád za bitcoiny koupí pivo

Kryptoměny vs. banky

Jsou pro kryptoměny nebezpečím banky? Ano. Je moudré dávat Bitcoin do banky? Moc ne. Může banka mít z kryptoměn prospěch? Asi ano, ale Bitcoin vám má umožnit, abyste byli svou vlastní bankou. Proto ho do banky určitě nedávejte. Navíc všichni víme, jak to dopadlo u zlata a co nám z něj po čase zbylo – papír, a to ještě na dluh. Oni Bitcoin jako takový neohrozí, budou si ho ale chtít nechat a tím by mohli zničit to, co je na něm dobré. Trochu jsme se tomu věnovali v článku níže (tento článek pokračuje pod náhledem).

Mezinárodní Finanční Komando FATF a Zákony, Které Zničí Bitcoin

Video

Tuto nahrávku čtenářům webu KryptoHodler.cz (Hodler) přináší youtuber Kicom a jeho Bitcoinovej Kanál. Jedná se o pravidelný pořad, který u nás vychází každé úterý v 17:00. Dnes na téma: Zničí kryptoměny banky?

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší diskuzní HODL skupiny. Využij také odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *