Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinoví medvědi útočí! Mike Novogratz vyzval Petera Schiffa k sázce o milion dolarů

Jestli jste se náhodou nudili, kryptomarket vás svou volatilitou z tohoto stavu vcelku rychle vyléčil. O zábavu se vám nyní postará také Peter Schiff a další dlouhodobí kritici Bitcoinu, kteří s propadem zvedli kotvy a nabrali nový vítr do plachet. Zdá se, že během své plavby usilovně pracují na tom, aby slabí hráči prodali v panice do posledního satoshi.

Mike Novogratz vyzval Petera Schiffa k sázce

Během propadu ceny Bitcoinu do hlubin vod pod 40 tisíci dolarů se ozývá “bručení” celé řady medvědů. Někteří z nich se škodolibě radují z toho, že BTC padá. Kromě Schifa, který se konečně cítí při chuti a nepřestává tweetovat o Bitcoinu a kryptomarketu v negativním světle, se “vypotáceli” i další.

Známý kryptomagnát Mike Novogratz by se vsadil, že se Bitcoin bude za rok obchodovat nad úrovní 35 000 dolarů. Pokud prohraje, věnuje rovný jeden milion dolarů na charitativní účely podle svého výběru.

„Petere Schiffe, vsadím 1 m $ na charitu […], že BTC bude za rok výše než 35 tis. Plácneme si? uvedl Novorgratz.

Schiff na tuto svéráznou nabídku a hozenou rukavici zatím nereagoval. Přečtěme si ale pár posledních výroků tohoto celoživotního bitcoinového medvěda. Připravte se, bude to apokalyptické!

„Microstartegy zatím v roce 2022 klesla o 31 %, čímž vymaže všechen 40% zisk z roku 2021. $MSTR je 71,4 % pod svým maximem z února 2021. I když Saylorovy hazardní hry s Bitcoinem krátce vedly k více než 150% zisku během prvních dvou měsíců roku 2021, tento zisk se od té doby změnil ve ztrátu 3,25%!”

„Dosud byl pokles Bitcoinu velmi uspořádaný. Nikdo zatím nepropadá panice. Posouvá to svah naděje. V určitém okamžiku dojde k bleskovému krachu. Tím tyto poklesy obvykle končí.

Tento bleskový pád nemusí dokonce začít, dokud Bitcoin neprolomí 30 000 $. Pak se podívejte níže!”

„Řádný pád Bitcoinu pokračuje, zatímco věřící jsou silní. Dosavadní minimum je 34 tisíc dolarů, což je jen něco málo přes 50% pokles. Pumpaři, kteří kdysi propagovali Bitcoin jako nekorelované aktivum, nyní ospravedlňují jeho kolaps na základě toho, že všechno ostatní je také dole. Zlato není dole!”

„Vzhledem k tomu, že mnoho obchodníků nyní správně vnímá Bitcoin jako rizikové aktivum a ne digitální zlato, nesprávně se domnívají, že to souvisí s jinými rizikovými aktivy, jako jsou technologické akcie. Jedinými dalšími rizikovými aktivy, se kterými se Bitcoin nakonec ukáže jako korelovaný, je 17 000 bezcenných altcoinů!”

TIP: Jak koupit Bitcoin či jiné kryptoměny – Průvodce pro začátečníka

Pár dalších medvědích tweetů

„U aktiva poháněného nákazou bez ekonomického zakotvení, jako je BTC, ho klesající cena nečiní levnějším a atraktivnějším. Klesající cena jej činí méně žádoucím a paradoxně dražším. Proč? Protože cena je jeho JEDINÁ informace,” uvedl autor knižního bestselleru Černá labuť Nassim Taleb.

„Salvadorský experiment s bitcoiny je nezřízená katastrofa: kdokoli držel BTC, ztratil 50 %, země má spread až po střechu a suverén je blízko bankrotu. Měli by obvinit toho bubáka Nayiba Bukele, zločinný prezident, který zemi zbankrotuje,” uvedl Nouriel Roubini a dále napsal:

„Bitcoin je nyní na 36 000, téměř o 50 % méně než jeho listopadový ATH. Tolik pro ty, kteří předpovídali, že nyní to bude na 100k, 200k, 400k. A musí být bolestné být tak upřímný pro všechny maloobchodní hlupáky, kteří si ho koupili v šílenství, když loni na podzim stál 69 tisíc, zatímco ho velryby dumpovaly!”

 

Hromadný hack krypto youtuberů; Likvidace 1,5 mld $; Report Fedu: Zprávy týdne

Páteční výprodej srazil Bitcoin (BTC) na 6měsíční minima

Hry budou jádrem metaverse! Microsoft kupuje Activision Blizzard za 69 mld. USD

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *