Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Cardano (ADA) +15 % po oznámení partnerství s PwC. Bitcoin mezitím testuje 9 000 USD

Cardano dnes dosahuje dvojciferného růstu, pravděpodobně z části v reakci na nové partnerství s globální poradenskou společností PwC. Kryptomarket v zelených číslech.

Cardano má nové partnerství

Nejnovější partnerství Cardana se společností PwC doprovází prudké navýšení ceny mincí ADA. Cardano si připsalo přibližně 15 % a v době přípravy článku sedí na hodnotě cca 0,051 USD. Spolupráce s nadnárodní účetní a poradenskou společností PricewaterhouseCoopers (PwC), se sídlem v UK, tak ADu vyšvihlo do Top10 kryptoměn dle tržní kapitalizace.

Charles Hoskinson, generální ředitel vývojářské firmy IOHK, která stojí za Cardanem, neprozradil ohledně partnerství příliš mnoho informací. Uvedl pouze, že PwC bude konsolidovat informace a vypracuje obchodní strategii. Ta bude následně použita pro podporu akceptace (adopce) altcoinu ADA v podnikatelském mainstreamu.

Kryptomarket v zelené

Růst Cardana však nemusí být způsoben pouze tím, že bylo oznámeno partnerství s nadnárodní poradenskou firmou sídlící v Londýně, která má asi 250 tisíc zaměstnanců. Také zbytek kryptomarketu je dnes převážně v zelených číslech a celkově je zatím rok 2020 pro kryptomarket příznivý.

Bitcoin dnes atakuje úroveň 9 000 dolarů za jednotku. Jelikož růst začal ještě behem oslav čínského nového roku, tak se letos scénář počítající s poklesem právě v tomto období nepotvrdil. Nyní se už zraky všech upírají k halvingu a mnozí, vč. např zakladatele Litecoinu, si myslí, že nás před půlením čeká pumpa.

kryptomarket, btc, ada, eth, 2020
Obr: Kryptomarket 28. ledna 2020 (zdroj: Coin360)

Objevily se spekulace, zda aktuální růst BTC není nějakým způsoben zapřičiněn Koronavirusem. Osobně to považuji za přinejmenším přitažené za vlasy. Spíše to přisuzuji senzacichtivosti novinářů, kteří se neštítí ničeho, než skutečným důvodům pro růst BTC.

Závěr

Cardano oznámilo partnerství s poradenským gigantem – společností PricewaterhouseCoopers. Zatímco Bitcoin si dnes připsal asi 3 % ADA dosáhla krásného dvojciferného navýšení své ceny a pronikla do první desítky. Od ATH z počátku ledna 2018, kdy byla cena nad 1 dolarem, jsme však stále v cca 95% propadu. Bitcoin mezitím zaútočil na 9 tisíc $.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Také nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále

Světové ekonomické fórum vytváří „robustní“ rámec správy digitálních měn

Zdroj:
https://decrypt.co/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *